مدیران خودروعصر اعتبار

آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی

عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در ساختمان مسکونی واقع در خیابان دیباجی جنوبی خبر داد و گفت: در این حادثه ۱۲ نفر نجات یافتند.

آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، جلال ملکی  اظهار داشت: در ساعت 6 و 20 دقیقه صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در ساختمان مسکونی واقع در خیابان دیباجی جنوبی به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران سه ایستگاه به همراه تشک نجات و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

  وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در طبقه چهارم یک ساختمان 4 طبقه که هر واحد آن 150 متر بود در قسمت اتاق خواب، آتش‌سوزی رخ داده و کاملا شعله‌ور است.

  وی ادامه داد: قبل از رسیدن آتش‌نشانان پدر و پسر 63 ساله و 25 ساله برای اطفای حریق اقدام کردند که از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی شده بودند.

  ملکی بیان داشت: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه این پدر و پسر تحویل عوامل اورژانس داده شد و آتش‌نشانان نسبت به اطفای حریق اقدام کردند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: گروه دوم آتش‌نشانان نیز مابقی ساکنان ساختمان که حدود 10 نفر می‌شدند از ساختمان خارج کردند.

  به گفته ملکی در ساعت 7 و 35 دقیقه عملیات این حادثه به پایان رسید و علت حادثه نیز در دست بررسی است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی