مدیران خودروعصر اعتبار

دو کشته بر اثر گازگرفتگی

عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از فوت دو نفر براثر گاز گرفتگی در خیابان شمیران نو خبر داد.

دو کشته بر اثر گازگرفتگی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، جلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت 18:42شب گذشته یک مورد حادثه گازگرفتگی در خیابان شمیران نو خیابان ششم به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

  او با بیان اینکه بلافاصله ایستگاه شماره 17 به محل حادثه اعزام شده است خاطرنشان کرد: محل حادثه یک ساختمان 5 طبقه تک واحدی بود که در هر طبقه یک واحد 60 الی 70 متری وجود داشت.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تاکید کرد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان سایر همسایه‌ها درب واحد را باز کرده و به داخل منزل رفته و عوامل اورژانس و نیروی انتظامی نیز در محل حضور داشتند.

  ملکی تصریح کرد: یک دختر نوجوان 14 ساله و یک خانم جوان 35 ساله در داخل واحد نقش بر زمین بوده و عوامل اورژانس نیز در حال رسیدگی به این افراد بودند که متاسفانه مشخص شد این دو نفر جان خود را از دست داده‌اند.

  او بیان کرد: با بررسی نیروهای آتش‌نشانی مشخص شد که برای خروج آلاینده‌ها دودکش بخاری از فضای داخلی شومینه عبور داده بودند که روش غیراصولی و غیراستانداردی است، البته علت اصلی فوت بعد از معاینات لازم توسط پزشکی قانونی انجام می‌شود اما آنچه مسلم بود این است که گاز خطرناک منوکسید کربن در این خانه به شدت منتشر شده بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی