مدیران خودروعصر اعتبار

قیمت مسکن«۱۰۱۱»

با ۳۰ میلیون تومان در تهران خانه دار شوید!

عصر ساختمان- شهر اندیشه در غرب استان تهران و همجوار با استان البرز می باشد. این شهر در دشتهای جنوبی کوههای البرز قرار دارد. در ادامه این گزارش جدول قیمت خرید آپارتمان در شهرک جدید اندیشه را مشاهده نمایید.

با ۳۰ میلیون تومان در تهران خانه دار شوید!
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان»، شهر اندیشه غیر از مرز شرقی که معادن ماسه حد فاصل آن با شهر قدس هستند از اطراف کاملا متصل به شهرهای دیگر (کرج، شهریار و ملارد) می باشد. از جنوب متصل به شهرهای شهریار و ملارد، از غرب متصل به فردیس کرج و ازشمال با دیگر شهرک های کرج همجوار می باشد. فاصله اندیشه تا میدان آزادی تهران حدود 30 کیلومتر است. اما با امتداد یافتن مناطق مسکونی و صنعتی تهران به سمت غرب (تا وردآورد) عملا فاصله تهران و اندیشه به نصف رقم فوق تقلیل یافته است.

  با توجه به این که این شهر نوبنیاد بوده و سابقه چندانی ندارد جمعیت آن عموما مهاجر بوده و اکثرا از تهران یا شهرهای مجاور به این شهر آمده اند. بافت جمعیتی متشکل از اقوام مختلف ایران بوده و از لحاظ درآمد بیشتر در محدوده دهکهای میانی و بالاتر می باشند. عمده ساکنین از کارکنان ادارات و کارخانجات بزرگ و یا افراد مستقل شاغل در مناطق صنعتی غرب استان تهران می باشند. طبق آخرین آمارهای رسمی جمعیت این شهر بیشتر از 120 هزار نفر می باشد.

  در این گزارش، براساس اطلاعات دریافتی از بانک اطلاعاتی ihome.ir، جامع‌ترین وبسایت املاک کشور، قیمت خرید آپارتمان در شهرک جدید اندیشه را معرفی کرده ایم.

  ihome.ir

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی