مدیران خودروعصر اعتبار

مرگ دو نفر بر اثر گازگرفتگی

عصر ساختمان- ملکی از فوت یک خانم و آقای میانسال بر اثر گازگرفتگی خبر داد.

مرگ دو نفر بر اثر گازگرفتگی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، سیدجلال ملکی، درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت 20:43 یک مورد حادثه گازگرفتگی در یک واحد مسکونی در جاده ورامین سه راه تقی آباد خیابان عربخورای به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

  او ادامه داد: بلافاصله یک ایستگاه به محل حادثه اعزام می‌شوند. محل حادثه یک ساختمان سه طبقه 6 واحدی مسکونی بود که در طبقه اول و در یک واحد 50 متری این حادثه اتفاق افتاده بود.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: همسایه‌ها از عدم پاسخگویی ساکنان منزل نگران شده و با آتش‌نشانی تماس گرفته بودند. آتش‌نشانان به حضور در محل با تجهیزات موجود درب واحد را باز کرده و به محض ورود به داخل ساختمان با وضعیت کاملا بی‌حال و بی‌رمق یک آقا و خانم میانسال مواجه شدند که هیچگونه علائم حیاتی نداشتند.

  ملکی تصریح کرد: بلافاصله درها و پنجره‌های منزل را باز کرده و این افراد را تحویل عوامل اورژانس دادند و بعد از معاینات دقیق تر مشخص شد که این دو نفر جان خود را از دست داده‌اند. البته علت اصلی مرگ توسط پزشکی قانونی بعد از معاینات لازم اعلام خواهد شد اما با توجه به اینکه همه درها و پنجره‌ها در این منزل کوچک بسته بود همچنین روشن بودن دائمی بخاری و ابگرمکن آن هم با شعله زیاد و نقص در دودکش‌های هر دو وسیله گاز منوکسید کربن در منزل منتشر شده بود و احتمال اینکه این افراد بر اثر انتشار این گاز جان خود را از دست داده باشند، بسیار زیاد است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی