مدیران خودروعصر اعتبار

مرگ کارگر ساختمانی بر اثر سقوط داخل چاهک آسانسور

عصر ساختمان- سقوط کارگر ساختمانی به داخل چاهک آسانسور، منجر به مرگ وی شد.

مرگ کارگر ساختمانی بر اثر سقوط داخل چاهک آسانسور
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از میزان، وقتی کارگران ساختمانی متوجه سقوط کارگر جوان به داخل چاهک آسانسور شدند با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که بلافاصله گروه امداد و نجات 16 مستقر در ایستگاه 64 آتش نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران،روز گذشته به سمت خیابان زعفرانیه، خیابان اعجازی، بلوار بهار حرکت کردند.

  رامین نایب پور رئیس ایستگاه 64 آتش نشانی، در مورد این حادثه گفت: در یک ساختمان نیمه کاره 6 طبقه (دارای سه طبقه منفی)، کارگران مشغول کار بودند که ناگهان یکی از کارگران از طبقه اول به داخل چاهک آسانسور سقوط کرد.

  وی در ادامه افزود: نیرو‌های آتش نشانی بی درنگ محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات مخصوص خود را به انتهای چاهک آسانسور رساندند و کارگر 30 ساله که کاملا بی هوش بود را برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس رساندند.

  رئیس ایستگاه 64 آتش نشانی اضافه کرد: متاسفانه پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد کارگر جوان براثر شدت جراحات در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.

  نایب پور در پایان گفت: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، هشدار‌های ایمنی را به مسئولان کارگاه ساختمانی ارائه دادند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی