مدیران خودروعصر اعتبار

نجات مرد جوان از عمق چاه ۳۰ متری در خانه متروکه

عصر ساختمان- سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: آتش‌نشانان مرد جوانی را که در عمق چاه ۳۰ متری یک خانه متروکه گرفتار شده بود، نجات دادند.

نجات مرد جوان از عمق چاه ۳۰ متری در خانه متروکه
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، سید جلال ملکی پویا با اعلام خبر گرفتار شدن مرد جوان داخل چاه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 8:06 صبح امروز یک مورد حادثه گرفتار شدن داخل چاه در خیابان خاوران، بعد از خیابان ذوالفقاری به سامانه 125 اعلام شد که گروه نجات شماره 2 سازمان آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه منزل یک طبقه قدیمی و خالی از سکنه بود؛ داخل یکی از اتاقها چاهی به عمق 30 متر حفر شده که احتمالا این حفر برای آزمایش خاک انجام شده بود.

  وی تصریح کرد: همسایگان از داخل این منزل متروکه صدای استمداد و درخواست کمک شنیده بودند که با سامانه 125 تماس گرفتند، آتش‌نشانان با حضور در محل و بررسی متوجه شدند صدا از داخل چاه می‌آید که فرد آتش‌نشان وارد چاه شد و آقایی حدودا 35 ساله که در انتهای چاه گرفتار و از ناحیه پاها و کمر دچار آسیب‌دیدگی شده بود را از چاه خارج کردند.

  ملکی خاطرنشان کرد: در نهایت این فرد برای انتقال به مراکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس شد و محل حادثه برای بررسی بیشتر به عوامل انتظامی تحویل داده شد؛ این عملیات در ساعت 9:45 پایان یافت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی