مدیران خودروعصر اعتبار

ویلای مدرن نکسا میزبان سیتروئن فرانسه

عصر ساختمان- برای نخستین بار یک ویلای لوکس و مدرن ایرانی میزبان رونمایی از محصول جدید شرکت سیتروئن فرانسه شده است.

ویلای مدرن نکسا میزبان سیتروئن فرانسه
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از مهر، محصول مشترک کمپانی فرانسوی سیتروئن و شرکت سایپا با حضور اصحاب رسانه و تعدادی از مدیران ارشد شرکت‌های سایپا و سیتروئن فرانسه روز شنبه در یکی از بناهای مدرن شرکت نکسا رونمایی شد.

  ویلای رز واقع در شهرک غرب تهران یکی از مجموعه بناهایی که مدیریت طرح آن را گروه مدیریت سرمایه نکسا (یکی از شرکت‌های معتبر ساخت بناهای لوکس و مدرن تهران) عهده‌دار بوده، توسط این کمپانی فرانسوی برای رونمایی از خودروی مدرنC3  برگزیده شد. این ویلای مجلل و مدرن توسط رضا دانشمیر معمار برجسته ایرانی طراحی و در شرکت ایمن‌سازه فدک اجرا شده است.

  اهمیت این رویداد از آن جهت بوده که برای نخستین بار است که یک شرکت معتبر اروپایی مراسم رونمایی محصول مشترک خود را در یک ویلای مسکونی در ایران برگزار می‌کند. «خانه شریفی‌ها» معروف به خانه‌های چرخان که در سال‌های اخیر سروصدای زیادی در صنعت ساختمان‌سازی در رسانه‌های جهانی به پا کرد، از پروژه‌های این گروه است. بعدها خانه شریفی‌ها به عنوان نماد معماری مدرن در ایران معرفی شد و نگاه های جهانی را معطوف معماری ایران کرد.

  ویلای رز نیز با پیروی از سبک معماری مدرن طراحی شده است که در نهایت توسط سیتروئن برای رونمایی از محصول جدید خود انتخاب شد. به نظر می‌رسد در آینده نزدیک باید شاهد رخدادهای مهمی در حوزه بناهای مدرن ایران باشیم، حوزه ای که شرکت های خوشنام و پیشتاز در آن با آینده نگری خوب توان جذب مخاطبان اروپایی را نیز دارند و می تواند نوید بخش یک رنسانس دلنشین در صنعت ساختمان ایران باشد.

  با دنبال کردن ردپای ساختمان های مدرن، لوکس و هوشمند در شرکت هایی نظیر نکسا می‌توان به این حقیقت دست یافت که سلیقه خریداران مسکن‌های خاص در ایران در حال تغییر جدی است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی