مدیران خودروعصر اعتبار

نژادبهرام مطرح کرد

خطر دکل‌های فشار قوی در منطقه ۱۶

عصر ساختمان- عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به دکل‌های فشار قوی در منطقه ۱۶ گفت: این موضوع تهدیدی برای شهروندان است و امیدواریم معاونت خدمات شهری شهرداری تهران تمهیداتی را برای این موضوع انجام دهد.

خطر دکل‌های فشار قوی در منطقه ۱۶
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، زهرا نژاد‌بهرام در جریان بیست و سومین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد:  با توجه به وجود دکل‌های فشار قوی در منطقه 16 و در مساحتی حدود 60 هزار هکتار زمین بلااستفاده در زیر این دکل‌ها در منطقه شاهد خطراتی برای شهروندان این منطقه هستیم.

  وی تصریح کرد:  ضرورت رسیدگی به وضعیت شهروندان در این منطقه باید مورد توجه قرار بگیرد.

  عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران بیان کرد: پیش از این نیز توافق فی‌مابین اداره برق و شهرداری تهران برای انتقال کابل‌ها به زیر زمین انجام شده بود که البته این امر محقق نشده است و امیدواریم در دوره جدید این موضوع مورد توجه قرار بگیرد.

  وی از معاونت خدمات شهری شهرداری تهران درخواست کرد تا به  این موضوع رسیدگی کنند و در این زمینه گزارش لازم را در اختیار شورا قرار بدهند.

  به گزارش تسنیم، احمد مسجدجامعی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز با اشاره به اینکه طرح کتاب‌گردی 4 سالی است که در شهر تهران انجام می‌شود گفت:  کتابگردی نیاز به دعوت ندارد و همه می‌توانند در این امر شرکت کنند.

  وی با اشاره به اجرای این طرح در سال‌های گذشته گفت: امسال نیز این طرح در روز پنجشنبه در راستای کتاب‌فروشی‌های خیابان انقلاب و سایر خیابان‌ها انجام می‌پذیرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی