مدیران خودروعصر اعتبار

برگزاری چهاردهمین بزرگداشت روز جهانی شهرسازی

تقدیر از معاون معماری‌و‌شهرسازی به عنوان شهرساز برتر

عصر ساختمان- چهاردهمین بزرگداشت روز جهانی شهرسازی با شعار شهرسازی، سلامت‌عمومی و اعتلای زندگی به همت دبیرخانه دائمی روز جهانی شهرسازی، سه‌شنبه در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود.

تقدیر از معاون معماری‌و‌شهرسازی به عنوان شهرساز برتر
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از وزارت راه و شهرسازی، به همت دبیرخانه دائمی روز جهانی شهرسازی، چهاردهمین بزرگداشت روز جهانی شهرسازی با شعار شهرسازی، سلامت‌عمومی، اعتلای‌زندگی (Urban Planning, public health,Improving The Quality Of Life) برگزار می‌شود.

  در این برنامه قرار است تا از محمدسعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی در دولت دوازدهم به عنوان شهرساز برتر قدردانی شود.

  در برگزاری این بزرگداشت، جامعه مهندسان شهرساز، جامعه مهندسان مشاور، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، انجمن طراحان شهری ایران، شورای‌مرکزی سازمان نظام‌مهندسی‌ساختمان، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه تربیت‌مدرس، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه مازندران، همکاری داشته‌اند.

  علاقمندان می‌توانند برای حضور در این نشست، سه‌شنبه 16 آبان‌ماه از ساعت 15 تا 19 به تالار ایوان شمس (حرکت سابق) به نشانی تهران، بزرگراه جلال آل‌احمد، ابتدای بزرگراه کردستان مراجعه کرده و در برنامه حضور به هم برسانند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی