مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرعامل توانیر:

صنعت برق به روزهای اوج خود نزدیک می‌شود

عصر ساختمان- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توانیر با اشاره به اینکه برپایی نمایشگاه بین‌المللی برق منجر به مراوده و تعامل بین‌ شرکت‌های داخلی و خارجی می‌شود، تصریح کرد: حضور این شرکت‌ها در کنار یکدیگر منجر به اطلاع دو طرف از توانمندی‌های هم و رشد‌ شرکت‌های داخلی می‌شود.

صنعت برق به روزهای اوج خود نزدیک می‌شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایلنا، آرش کردی، با تاکید بر اینکه هفدهمین دوره نمایشگاه برق به لحاظ حجم و حضور کمی و کیفی شرکت‌های حاضر در این رویداد بین المللی بی‌نظیر است، عنوان کرد: حضور 458 شرکت داخلی و 312 شرکت خارجی حاکی از آن است که صنعت برق به لحاظ حجم مراجعه کننده و فعالیت صورت گرفته باز هم به همان روزهای اوج خود نزدیک می‌شود.

  وی با تاکید بر اینکه صنعت برق ایران رتبه نخست منطقه را به خود اختصاص داده است، ادامه داد: این صنعت با توجه به گستردگی و رکوردهای که ثبت کرده است مسلما نیازمند پشتیبانی این چنینی از شرکت‌های درونی خود است.

  کردی با اشاره به اینکه برپایی نمایشگاه منجر به مراوده و تعامل بین‌ شرکت‌های داخلی و خارجی می‌شود، تصریح کرد: حضور این شرکت‌ها در کنار یکدیگر منجر به اطلاع دو طرف از توانمندی‌های هم و رشد‌ شرکت‌های داخلی می‌شود. چنین تعاملاتی نه تنها منجر به ورود تکنولوژی‌های جدید به صنعت برق کشور خواهد شد بلکه در تعاملات دو سویه به منظور تامین منابع مالی، پیشرفت در پروژه‌ها و فاینانس نیز مثمرثمر خواهد بود.

  مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توانیر به مقوله خودکفایی صنعت برق ایران اشاره کرد و گفت: در مقاطع زمانی که کشور با تحریم‌های مختلفی مواجه شده بود کوچک‌ترین خدشه و مشکلی به لحاظ پایداری شبکه، تامین برق و تامین رشد سالانه پنج درصد در مصرف ایجاد نشده بود.

  وی با تاکید بر اینکه نگاه به صنعت برق ایران افتخارآمیز است، خاطرنشان کرد: وضعیت فعلی حاکی از آن است که در زمینه خودکفایی داخلی در تمامی بخش‌های مربوط به نیروی انسانی و فعالیت‌های تخصص محور به خوبی عمل کرده‌ایم و در قبال ورود تکنولوژی‌های حساس و حیاتی نیز توانسته‌ایم کار را به سمت و سوی پیش ببریم که کشور دچار مشکل نشود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی