مدیران خودروعصر اعتبار

با حضور قائم مقام وزیر نیرو

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق آغاز به کار کرد

عصر ساختمان- هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق امروز (شنبه ۱۳ آبان ماه) با حضور قائم‌مقام وزیر نیرو و مدیران صنعت برق آغاز به کار کرد.

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق آغاز به کار کرد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان»، در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق 770 شرکت داخلی و خارجی حاضر شده‌اند تا آخرین یافته های این صنعت را به مدت 4 روز به معرض دید فعالان این صنعت قرار دهند.
  بر اساس گزارش‌ها، در نمایشگاه امسال 458 شرکت داخلی و بیش از 310 شرکت خارجی از 30 کشور مختلف آلمان، چین، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، فنلاند، لهستان، انگلستان، سوئد، امارات، روسیه و ... حضور دارند.
  بر اساس اعلام ستاد برگزاری، نمایشگاه امسال در فضایی به مساحت 50 هزار و 120 مترمکعب برگزار می‌شود که حدود 25 هزار مترمکعب آن در فضای سرپوشیده است.
  گفته می‌شود در هفدهمین نمایشگاه بین المللی برق غرفه هایی از اصناف مختلف صنعت از بخش های سیم و کابل گرفته تا تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیتم های ابزار دقیق و ... دایر است.
  در نمایشگاه  هفدهم نیز طبق منوال سال های گذشته قرار است دو نشست تخصصی در حوزه اقتصاد برق و چالش های صنعت در حوزه صادرات مورد بحث و تحلیل کارشناسان در این حوزه قرار گیرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی