مدیران خودروعصر اعتبار

بیشترین ارزش معاملات فرابورس، «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات»

عصر ساختمان- صنعت انبوه‌سازی، املاک و مستغلات با یک هزار و ۱۲۹ میلیارد ریال داد و ستد، در رتبه نخست ارزش معاملات بازار فرابورس ایران در نخستین ماه پاییز امسال قرار گرفته است.

بیشترین ارزش معاملات فرابورس، «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات»
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایبِنا، در مهرماه امسال طی 20 روز معاملاتی تعداد 5 میلیارد و 821 میلیون ورقه بهادار در 1548 هزار نوبت به ارزش 47 هزار و 34 میلیارد ریال در بازارهای فرابورس خرید و فروش شده است.

    بر این اساس، نگاهی معاملات فرابورس نشان می دهد در هفتمین ماه امسال میانگین روزانه حجم و ارزش معاملات فرابورس به ترتیب 291 میلیون ورقه و 2 هزار و 352 میلیارد ریال بوده است. همچنین در این مدت صنعت انبوه‌سازی، املاک و مستغلات با یک هزار و 129 میلیارد ریال داد و ستد، سهم 13 درصدی از ارزش معاملات فرابورس را به ثبت رسانده و در رتبه نخست این بازار در ماه گذشته قرار گرفته است.

    این گزارش می افزاید: فلزات اساسی نیز با یک هزار و 41 میلیارد ریال (معادل 12درصد)، محصولات شیمیایی با 843 میلیارد ریال (معادل 10درصد)، حمل و نقل و انبارداری و ارتباطات نیز با 5 هزار و 834 میلیارد ریال (معادل 9درصد) و مواد و محصولات دارویی با 606 میلیارد ریال (معادل 7 درصد) به ترتیب رتبه های دوم تا پنجم ارزش معاملات فرابورس در ماه گذشته را از آن خود کرده اند.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی