مدیران خودروعصر اعتبار

رکود بازار آهن سازان دو ساله شد

عصر ساختمان- رئیس اتحادیه آهنساران گفت: کاهش ساخت و ساز در کشور در دو سال اخیر سبب ایجاد کسادی در بازار آهنسازان شده است.

رکود بازار آهن سازان دو ساله شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، حبیب اله بشارتی رئیس اتحادیه آهنسازان  در خصوص وضعیت بازار تولیدکنندگان آهن اظهار کرد: بخش قابل توجهی از تولیدکنندگان با ساختمان سازان به فعالیت پرداخته اند و تولیدات آنها برای ساختمان مورد بهره برداری قرار گرفته که این امر موجب کاهش ساخت و ساز در کشور و سبب ایجاد وضعیت کسادی در بازار شده است.

  وی ادامه داد: حدود دو سال است که بازار آهن سازان دچار رکود شده و با توجه به اینکه این بخش به ساخت و ساز متصل بوده اکثر تولیدکنندگان این صنف در وضعیت تعطیلی و کسادی قرار گرفته اند.

  بشارتی با اشاره به اینکه برخی از تولیدات این صنف، مورد استفاده برای صنایع دیگر هم بوده افزود: قسمت های عمده اصناف و بازار،به یکدیگر متصل بوده و هنگامی که یک جز آن دچار مشکل  شود، می تواند بر بخش های دیگر تاثیرگذارد.

  این مقام مسوول از کیفیت مناسب تولیدات داخل در بازارهای جهانی گفت: صنعت گران ژاپنی از مشتریان مصمم برای خرید تولیدات کشور بوده اند اما به علت بالا بودن هزینه های تولید، شرایط فروش را با مشکل مواجه کرده اند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی