مدیران خودروعصر اعتبار

نمایشگاه تخصصی مسکن و انبوه سازی در اصفهان گشایش یافت

عصر ساختمان- اولین نمایشگاه تخصصی مسکن و انبوه سازی، املاک و مستغلات همزمان با دهمین نمایشگاه آسانسور و پله برقی عصر پنجشنبه در محل نمایشگاه های اصفهان واقع در پل شهرستان افتتاح شد.

نمایشگاه تخصصی مسکن و انبوه سازی در اصفهان گشایش یافت
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایرنا، در اولین دوره از نمایشگاه تخصصی مسکن و انبوه سازی 31 مشارکت کننده و یک پاویون از اتحادیه شرکت های تعاونی مسکن استان اصفهان متشکل از 11 شرکت تعاونی مسکن از استان های اصفهان، تهران و هرمزگان در فضایی به مساحت یکهزار و 500 مترمربع حضور دارند.
  زمینه های فعالیت مشارکت کنندگان سرمایه گذاری، شهرسازی، انبوه سازی مسکن، مرمت ساختمان ها و ابنیه های تاریخی، مشاوره املاک، تعاونی های مسکن، فنآوری اطلاعات در زمینه مسکن و اپلیکیشن های خدمات مشاوره مسکن است.
  سازمان های نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان، سامان گستر، اوج سپهر (سرمایه گذاری بانک صادرات)، گروه سرمایه گذاری مسکن (متعلق به بانک مسکن)، شرکت توسعه مسکن، بنیاد مسکن، شهرداری های نجف آباد و زرین شهر و سازمان عمران و مسکن اصفهان از مشارکت کنندگان شاخص این نمایشگاه است.
  این نمایشگاه تا 7 آبان ماه سالجاری در ساعت بازدید 15 تا 21 پذیرای علاقمندان و متخصصان است.
  همچنین دهمین نمایشگاه اختصاصی آسانسور و پله برقی، صنایع و تجهیزات وابسته در چهار هزار و 500 مترمربع وسعت با 36 شرکت و مجموعه از استان های اصفهان و تهران تا 7 آبان ماه سال جاری در دو سالن دیگر نمایشگاه برپاست.
  انواع آسانسور و پله برقی، تجهیزات و قطعات و همچنین خدمات مربوط به این حوزه در نمایشگاه مذکور ارائه و معرفی می شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی