عصر اعتبار

برگزاری جلسات B۲B با هیات‌های خارجی در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات

عصر ساختمان- شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تاریخ سوم تا ششم آبان ماه ۹۶ در محل نمایشگاه بینالمللی تهران برگزار می‌شود.

برگزاری جلسات B۲B با هیات‌های خارجی در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان»، مجری برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بینالمللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی  در مورد تفاوت‌ شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات نسبت به سال گذشته به خبرنگار ما، گفت: شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی با کاهش دو سالن از حجم نمایشگاهی برگزار می‌شود. در این راستا، متراژ درخواستی بسیاری از شرکت‌ها ناچارا کاهش یافت. 
  مدیرعامل شرکت نمانگر در مورد برنامه‌های ویژه شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات گفت: ما در این نمایشگاه تلاش کرده‌ایم جلسات مشخص و برنامه ریزی شده B2B با هیات‌های خارجی برگزار کنیم و در این راستا به محض مشخص شدن زمان جلسات از مخاطبان ایرانی که تمایل به حضور در این نشستها دارند دعوت به عمل می‌آید تا از عواید آن بهره‌مند شوند.
  عبدالکریم جلالی در مورد حضور هیاتهای تجاری در نمایشگاهها، اظهار داشت: هیات‌های تجاری معمولا در نمایشگاهها حضور دارند اما آن چه برای ما مهم است حضور هیاتهای تجاری است که جهت خرید محصولات وارد ایران و نمایشگاه تاسیسات می‌شوند که در پی ارزش افزوده‌ای که ایجاد می‌شود تولیدکننده ایرانی منتفع شود. 
  مجری برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی میزان حضور شرکت‌های خارجی‌ در نمایشگاهها را تحت تاثیر فشارهای تحمیلی به کشور مرتبط دانست و تصریح کرد: فشارهای بین‌المللی بر حضور برخی شرکت‌های خارجی در ایران تاثیرگذار است. برخی به دلیل ازدست ندادن بازارهای بزرگ جهانی یا ایجاد محدودیت صدور ویزا، تحریم و ... با وجود حفظ تبادلهای تجاری، حضورشان در ایران را کمرنگ کرده‌اند. 
  جلالی درمورد حضور شرکتهای دانش بنیان گفت: شرکتهای دانش بنیان هرساله در نمایشگاه حضور دارند و علاوه بر آن بسیاری از شرکتها که برای تکنولوژی اهمیت بسازیی قائلند نیز در نمایشگاه مشارکت دارند. برای مثال، حفظ انرژی برای افزایش بهره وری بیشتر محصولات و کالاهایی که به بحث آب اهمیت می‌دهند در این دوره نیز حضور بسزایی دارند.
  به گفته وی، نمایشگاه شهر آفتاب به عنوان گزینه دیگر برگزاری نمایشگاهها یکی از دلایل تداخل نمایشگاهها شده است. این درحالی است که اکثر فعالان صنعت تاسیسات به دلیل ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تمایلی به حضور در شهر آفتاب نداشتند و مجبور به پذیرش کاهش فضای غرفه‌ها در نمایشگاه بین المللی تهران شدند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • ماهنامه ساختمان
  • ماهنامه عصر ساختمان
  • عصرساختمان
  • عصرساختمان
  • عصرساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۶ روز پیش
  آرشیو