مدیران خودروعصر اعتبار

مقام مسئول سازمان برنامه و بودجه خبر داد

پیش نویس بازنگری تولید مصالح ساختمانی نهایی شد

عصر ساختمان- نماینده سازمان برنامه و بودجه در نظام فنی -اجرایی کشور از تدوین پیش نویس نهایی بازنگری تولید مصالح ساختمانی خبر داد.

پیش نویس بازنگری تولید مصالح ساختمانی نهایی شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، علیرضا توتونچیان اظهار کرد:‌پیش نویس نهایی بازنگری مصالح ساختمانی تدوین شده، ضمن این‌که  پیش‌نویس حوزه سازه نیز در حال نهایی شدن است.

  وی با بیان این‌که بلافاصله پس از نهایی شدن پیش‌نویس، برای نظرخواهی اطلاع‌رسانی می‌شود،‌ادامه داد: از صاحبنظران حوزه بتن می‌خواهیم با ارائه استدلال‌ در نهایی شدن پیش‌نویس مذکور ما را کمک کنند تا تضادی بین دو آیین‌نامه بتن و مبحث 9 مقررات ملی ساختمان نباشد و این دو آیین‌نامه پشتیبان یکدیگر باشند.

  نماینده سازمان برنامه و بودجه در نظام فنی  اجرایی کشور بیان کرد: نظام فنی و اجرایی از بدو تأسیس سازمان برنامه‌وبودجه در برنامه توسعه کشور وجود داشته و از ابتدای سال جاری باوجود احکام دائمی توسعه، بحث نظام فنی-اجرایی یکپارچه در حال پیگیری است.

  وی تصریح کرد: متأسفانه شاهد چالش ایجاد نظام‌های مختلفی بوده‌ایم که آن‌ها به‌صورت یکپارچه با یکدیگر کار نمی‌کنند اما ماده 34 احکام دائمی توسعه کشور قرار است این هماهنگی را برقرار کند تا منابع محدود به صورت درستی مورد استفاده قرار گیرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی