مدیران خودروعصر اعتبار

تریلی تیرآهن وارد خانه ای در فرمانیه شد

عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش نشانی از حادثه برخورد یک دستگاه تریلر با دو خودرو و همچنین دیوار خانه ای محله فرمانیه خبرداد.

تریلی تیرآهن وارد خانه ای در فرمانیه شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از رکنا، سید جلال ملکی، سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: ساعت 23 و 35 دقیقه شب گذشته حادثه Incident تصادف Crash یک دستگاه تریلر به نیرو‌های سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.
  وی افزود: بلافاصله نیرو‌های 3 ایستگاه سازمان آتش نشانی به منظور ایمن سازی در محل حادثه واقع در خیابان فرمانیه حضور پیدا کردند.
  سخنگوی سازمان آتش نشانی با تشریح این حادثه اظهارکرد: در این حادثه یک دستگاه تریلر که دارای بار آهن و میلگرد بود با یک دستگاه خودرو پراید و یک دستگاه سانتافه که در کنار خیابان پارک بودند، برخورد کرده و پس از آن دیوار یک خانه 2 طبقه را نیز تخریب کرده بود.
  ملکی ادامه داد: در این حادثه، راننده تریلر در خودرو خود محبوس شده بود و آتش نشان‌ها با تلاش فراوان موفق شدند این فرد را که دچار مصدومیت شدید شده بود از خودرو خارج کنند.
  وی در خصوص وضعیت خانه‌ای که در این حادثه دچار تخریب شده بود خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه دیوار خانه تخریب شد، اما در نقطه‌ای که تریلر با دیوار برخورد کرده بود، فردی در خانه حضور نداشته است.
  سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به اقدامات صورت گرفته به منظور ایمن سازی محیط تصریح کرد: آتش نشان‌ها با برش قطعات خودرو، راننده 37 ساله را از داخل خودرو خارج کرده و ساعت 2 و 33 دقیقه عملیات خود را به اتمام رساندند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی