مدیران خودروعصر اعتبار

سوختگی مرد ۳۵ ساله بر اثر انفجار منزل مسکونی

عصر ساختمان- انفجار شدید نیمه شب در یک منزل مسکونی واقع در محله تهرانسر موجب سوختگی و مصدومیت شدید مردی ۳۵ ساله شد.

سوختگی مرد ۳۵ ساله بر اثر انفجار منزل مسکونی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از مهر، در پی تماس شهروندان با ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران مبنی بر شنیدن صدای مهیب انفجاری دریک ساختمان مسکونی بلافاصله این ستاد، آتش نشانان ایستگاههای 104 و 59 را در ساعت 23:57 دقیقه شب گذشته به تهرانسر، خیابان باشگاه، خیابان 19 غربی روانه کرد.

  حجت اله قاسمی افسر آماده منطقه 4 عملیات آتش نشانی که در محل حادثه حضوریافته بود، در این باره اظهار داشت: بنا به اظهار همسایگان، درطبقه سوم یک ساختمان سه طبقه 16واحدی به یکباره انفجار شدیدی در یک واحد مسکونی 70 متر مربعی اتفاق افتاد و درپی آن قسمت پذیرایی طعمه آتش سوزی شد و شعله های آتش درحال سرایت به قسمت های دیگر این منزل بود.

  وی ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز، به دو گروه تقسیم شدند، یک گروه اقدام به لوله کشی کرده و در کمترین زمان شعله های آتش را خاموش و از سرایت آن به اطراف جلوگیری کردند و همزمان گروه دیگرهم برای پیدا کردن محبوسین احتمالی به جستجو در طبقات پرداختند.

  قاسمی تصریح کرد: دراین حادثه مالک ساختمان که مردی 35 ساله بود دچار سوختگی شد که سریعا توسط آتش نشانان از محل حادثه خارج و تحویل عوامل اورژانس شده و به بیمارستان انتقال یافت.هنوز علت بروز این حادثه مشخص نشده و کارشناسان در حال بررسی آن هستند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی