مدیران خودروعصر اعتبار

امدادرسانی در ۴ استان متاثر از سیل ادامه دارد

عصر ساختمان- رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به اینکه امدادرسانی در چهار استان متاثر از سیل کشور ادامه دارد از امدادرسانی به ۱۸۵۷ نفر تا کنون خبر داد.

امدادرسانی در ۴ استان متاثر از سیل ادامه دارد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، مرتضی سلیمی در مورد امدادرسانی به استان‌های متاثر از سیل کشور اظهار کرد: از تاریخ 16 شهریور تا ساعت 8:30 امروز (شنبه) به 15 شهر و روستا در استان‌های آذربایجان شرقی، گلستان، مازندران و گیلان امدادرسانی شده است.

  رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه امدادرسانی همچنان ادامه دارد عنوان کرد: 19 تیم عملیاتی، متشکل از 94 نفر کار امدادرسانی را انجام دادند و تا کنون نیز به 1857 نفر امدادرسانی کرده‌اند.

  وی در مورد جزئیات امدادرسانی گفت: تا کنون 549 نفر در مساجد، ورزشگاه‌ها و... اسکان اضطراری داده شده‌اند. همچنین تعداد 59 واحد مسکونی از آب تخلیه شده است.

  توزیع اقلامی همچون پتو، نان، کنسروجات، حبوبات، برنج و روغن میان افراد متاثر از سیل از دیگر اقداماتی بوده که در طول این مدت توسط امدادگران هلال احمر در مناطق سیل زده صورت گرفته است.

  همچنین با بروز سیلاب در استان گیلان 510 نفر از مردم این استان توسط 15 تیم اعزامی از امدادگران جمعیت هلال احمر امدادرسانی شدند.

  مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با تاکید بر امدادرسانی به بیش از 510 نفر در راه مانده و آسیب دیده در شهرستان‌های لنگرود، لاهیجان، رودسر، آستانه اشرفیه افزود: اسکان اضطراری حدود 200 نفر در لاهیجان، رودسر، لنگرود توسط نیروهای جمعیت انجام شده است.

  بنابر این گزارش 15 تیم شامل بیش از 100 نفر نیروی امدادی، 20 دستگاه خودروی امدادی و 10 دستگاه موتور پمپ آب در این عملیات‌ها بکار گرفته شدند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی