عصر اعتبار

مصالح ساختمانی غیراستاندارد در تهران توقیف شد

عصر ساختمان:در جریان بازرسی‌های کارشناسان استاندارد از واحدهای تولید و عرضه مصالح ساختمانی ، مقادیری مصالح غیراستاندارد توقیف و پروانه استاندارد پنج واحد تولیدی ، در یک ماه گذشته ، ابطال شد.

مصالح ساختمانی غیراستاندارد در تهران توقیف شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران ، مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به نظارت منظم و پیگیر بر این فراورده‌ها ، از توقیف و پلمپ خط تولید شن و ماسه با نام تجارتی دژگستر رهنما به علت نداشتن مجوز  ، در پاکدشت خبر داد و گفت : در این بازرسی‌ها دوهزار عدد بلوک سیمانی در سعیدآباد و 500 عدد بلوک سقفی پلی استایرن ( پلاستوفوم ) با برند مهاب ایران – فومیران در شهریار ، به علت نداشتن مجوز استاندارد ، توقیف شد.

  بیات ادامه داد : در جلسات کمیته علایم یک ماه گذشته این اداره کل پروانه کاربرد علامت استاندارد پنج فراورده سنگدانه‌های ریز و درشت مورد مصرف در بتن آماده با نام تجارتی مامازند ، سنگدانه‌های ریز و درشت مورد مصرف در بتن آماده با نام تجارتی تعاونی راه و ساختمان کوشا ، شیشه ایمنی ابدیده ساختمانی با نام تجارتی نما نشکن محافظ ، بتن آماده تا رده مقاومتی c30 با نام تجارتی مقاوم سقف ، بلوک‌ها و صفحات ساخته شده از دانه‌های پلی استایرن منبسط شونده با نام تجارتی پارس فوم نگین ، ابطال شد.

  در این جلسات همچنین برای قیر خالص راهسازی بر اساس درجه نفوذ 70/60 با نام تجارتی آروین قیر تهران ، سنگدانه‌های ریز و درشت مورد مصرف در بتن آماده با نام تجارتی شن و ماسه رضا ، سنگدانه‌های ریز و درشت مورد مصرف در بتن آماده با نام تجارتی شن ریگ ، بتن آماده تا رده مقاومتی c25 با نام تجارتی علیرضا پاکروان فرد ، شیشه ایمنی ابدیده ساختمانی با نام تجارتی آذرجام ، تیرچه پیش ساخته خرپایی مورد مصرف در سقف‌های تیرچه بلوک با نام تجارتی محمدجعفر خوشقدم ، بتن آماده تا رده مقاومتی c25 با نام تجارتی تحکیم ساروج بتن ، بتن آماده تا رده مقاومتی c20 با نام تجارتی دژ ایستا بتن آریا ، پروانه استاندارد صادر شد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
  • V-RAY
  • آتش نشانی و ایمنی شهری
  • عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۴ روز پیش
  آرشیو