مدیران خودروعصر اعتبار

ملکی خبر داد;

حریق گسترده در پارکینگ یک مجتمع مسکونی/ نجات ۲۰ شهروند با کمک آتش نشان ها

عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش نشانی از نجات ۲۰ شهروند در حادثه حریق یک دستگاه خودرو پژو در پارکینگ یک مجتمع مسکونی خبرداد.

حریق گسترده در پارکینگ یک مجتمع مسکونی/ نجات ۲۰ شهروند با کمک آتش نشان ها
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از میزان، سید جلال ملکی  گفت: ساعت 22 و 5 دقیقه شب گذشته، آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

  وی افزود: بلافاصله نیروهای 3 ایستگاه سازمان به محل حادثه واقع در بزرگراه شهید بابایی، شهرک شهید بهشتی مراجعه کردند.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به حریق یک خودرو در داخل پارکینگ این مجتمع مسکونی تصریح کرد: حریق در پارکینگ مجتمع مسکونی 10 طبقه رخ داده بود و با توجه به اینکه این مجتمع 60 واحدی بود، تعدادی زیادی از شهروندان در دود گرفتار شده بودند.

  ملکی ادامه داد: یک دستگاه خودرو پژو پارس از ناحیه موتور دچار آتش سوزی شده بود و حریق در حال سرایت به سایر خودروهای اطراف بود.

  وی در خصوص اقدامات صورت گرفته از سوی آتش نشان ها به منظور خاموش کردن حریق خاطرنشان کرد: آتش نشان ها به دو گروه تقسیم شده و یک گروه مشغول به خاموش کردن آتش و گروه دیگر مشغول به خارج کردن ساکنان ساختمان شدند.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی از نجات 20 شهروند در این حادثه خبرداد و اظهارکرد: آتش نشان ها در نهایت موفق شدند 20 تن از ساکنان این مجتمع مسکونی را به سلامت از محل خارج کرده و ساعت 39 دقیقه بامداد عملیات خود را به اتمام رساندند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی