مدیران خودروعصر اعتبار

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

یاسوج یکی از شهرهای مقاوم در برابر حوادث طبیعی است

عصر ساختمان:معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساخت و سازهای ۲۰ سال گذشته در یاسوج این شهر را به یکی از شهرهای مقاوم در برابر حوادث طبیعی تبدیل کرده است.

یاسوج یکی از شهرهای مقاوم در برابر حوادث طبیعی است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱:۰۰

  به گزارش «عصر ساختمان» به نقل از مهر، پژمان نیک‌اقبالی بعدازظهر یکشنبه در جلسه اعطای اعتبارنامه هفتمین انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان با بیان اینکه ساخت و سازهای 20 سال گذشته نشان از استعداد و توان بالای مهندسین نظام مهندسی ساختمان استان دارد، اظهار داشت: سازه‌های ساختمان در دوران راه‌اندازی نظام مهندسی ساختمان در استان تغییرات چشمگیر و رو به جلویی داشته است.

  وی با اشاره به وجود مشکلاتی در حوزه تراکم و نمای ساختمان اظهار داشت: نظام مهندسی ساختمان در کهگیلویه و بویراحمد از دوران تاسیس تاکنون رشد خوبی داشته که این امر به واسطه استعدادهای ناب جامعه مهندسین محقق شده است.

  نیک اقبالی اظهار داشت: افراد نخبه زیادی در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان وجود دارد و از اعضای هیئت رئیسه جدید انتظار می‌رود با همدلی، تعامل و همراهی کار را بدون کمترین حاشیه شروع کنند.

  وی بر لزوم تعامل و همکاری همه اعضا تاکید کرد و گفت: ما به عنوان خدمتگذاران این مردم باید به رشد و تعالی جامعه کمک کرده و با همدلی سدها را از جلوی راه پیشرفت استان برداریم.

  معاون امور عمرانی استاندار با بیان اینکه متاسفانه تقسیم کار در نظام مهندسی مغفول مانده است، گفت: عدم تعامل نظام مهندسی با شهرداری‌ها یکی از مشکلاتی است که باید در دستور کار قرار گرفته و در اسرع وقت حل شود.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی