مدیران خودروعصر اعتبار

سخنگوی کمیسیون عمران مطرح کرد:

نمایندگان از توضیحات وزیر راه و شهرسازی قانع شدند

عصر ساختمان- سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر راه و شهرسازی در این کمیسیون خبر داد و گفت: آخوندی برای پاسخ به سوال نمایندگان در کمیسیون حاضر شده بود که دو نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر قانع شدند.

نمایندگان از توضیحات وزیر راه و شهرسازی قانع شدند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از ایرنا، صدیف بدری با اشاره به جزئیات جلسه کمیسیون عمران مجلس افزود: بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده مواد مرتبط با وزارت راه و شهرسازی در حوزه شهرداری ها و بهیاری ها مورد بررسی قرار گرفت.

  نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصوبه امروز کمیسیون عمران مجلس درخصوص لایحه مذکور به معافیت حمل و نقل بار در داخل کشور اشاره دارد، اظهار داشت: لغت داخل کشور به متن این لایحه در این بند افزوده شده است.

  بدری با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: موضوع دیگر مورد بررسی در کمیسیون بحث ایجاد راه های روستایی و همچنین نگهداری آنها که در این زمینه پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی اخذ میزانی از مالیات بر ارزش افزوده برای این محل بوده است که این موضوع برای بررسی بیشتر به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

  این نماینده مردم در مجلس دهم با یادآوری دستور کار دیگر کمیسیون عمران تصریح کرد: وزیر راه و شهرسازی میهمان این جلسه کمیسیون برای پاسخ به سوال دو تن از نمایندگان بود.

  وی افزود: دو نماینده سوال کننده از وزیر آقایان قاضی پور و جواد کریمی قدوسی از توضیحات وزیر قانع شدند.

  سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سوال جواد کریمی قدوسی در رابطه با علت عدم اقدام برای حل مشکلات کامیون های ایرانی برای ورود به ترکمنستان بود و همچنین سوال آقای قاضی پور درخصوص علت برخورد جناحی نسبت به موضوع ساماندهی حاشیه شهرها در شورای عالی شهرسازی و معماری مطرح شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی