مدیران خودروعصر اعتبار

سخنگوی آتش‌نشانی تهران خبر داد:

آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری ۱۱ طبقه در بلوار کشاورز

عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران از وقوع حریق در یک ساختمان ۱۱ طبقه اداری در بلوار کشاورز خبر داد.

آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری ۱۱ طبقه در بلوار کشاورز
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، سیدجلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری در بلوار کشاورز درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 7:53 صبح امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری در بلوار کشاورز، خیابان نادری به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان 3 ایستگاه آتش‌نشانی همراه با نرده‌بان هیدرولیکی، تشک نجات و سایر امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

    سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان 11 طبقه اداری بود که 4 طبقه زیرزمین نیز داشت، در طبقه منفی سوم این ساختمان (پارکینگ) یک دستگاه پرشیا دچار حریق شده که بر اثر این آتش‌سوزی دود نیز به طبقات بالایی ساختمان سرایت کرده بود.

    ملکی تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت با مهار و اطفای حریق از گسترش آتش به سایر قسمت‌ها جلوگیری کردند و همزمان تعدادی از کارمندان را با احتیاط از داخل ساختمان خارج کردند؛ در این حادثه مورد مصدومیت یا تلفات جانی نداشتیم و عملیات در ساعت 8:50 به پایان رسید.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی