مدیران خودروعصر اعتبار

امانی:

زمین‌های راه آهن تا آخر هفته تعیین تکلیف می‌شوند

عصر ساختمان- معاون برنامه‌ریزی و توسعه امور شورای شهرداری تهران گفت: این هفته آخرین جلسه شهرداری تهران با شرکت راه آهن برای تعیین تکلیف زمین‌های راه آهن برگزار می شود.

زمین‌های راه آهن تا آخر هفته تعیین تکلیف می‌شوند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از باشگاه خبرنگاران، ناصر امانی معاون برنامه‌ریزی و توسعه امور شورای شهرداری تهران  با اشاره به آخرین وضعیت زمین‌های راه آهن، اظهار داشت: در این خصوص اقدامات خوبی انجام شده و برخی از زمین‌ها هم اکنون به فضای سبز عمومی تبدیل شده است.

  وی با بیان اینکه این هفته آخرین جلسه شهرداری تهران با شرکت راه آهن برای تعیین تکلیف زمین‌های راه آهن برگزار می شود، گفت: امیدواریم در آخرین جلسه با شرکت راه آهن به توافق قطعی برسیم تا بتوانیم اقدامات خود را برای تبدیل زمین ها به فضای سبز آغاز کنیم.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه امور شورای شهرداری تهران با بیان اینکه در خصوص بهره‌برداری یا مالکیت زمین همه توافقات به آخرین جلسه برگزار شده بستگی دارد، افزود: شهرداری تهران فضای جلسه را مثبت ارزیابی می‌کند و امیدوار است بتواند با شرکت راه آهن به یک توافق کلی برسد.

  امانی با بیان اینکه مهمترین علت پافشاری شهرداری تهران برای بهره‌برداری و یا تملک زمین‌های راه آهن حل مشکل مردم منطقه است، تصریح کرد: باید هر چه سریعتر زمین‌ها را از بلاتکلیفی خارج کنیم چرا که در حال حاضر تعدادی از زمین‌ها به فضای ناامن شهری تبدیل شده است.

  وی گفت: اگرچه در منطقه 17 خطوط راه آهن به زیرزمین منتقل شده‌اند، اما همچنان عمده‌ای از زمین‌ها بلاتکلیف هستند که قصد داریم اقدامات اساسی بر روی آنها انجام دهیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی