عصر اعتبار

عضو شورای شهر قزوین:

احداث بارانداز،فرودگاه وتوسعه گردشگری درقزوین را عملیاتی می کنیم

عصر ساختمان- رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: احداث بارانداز ملی، فرودگاه، جذب سرمایه گذار برای توسعه گردشگری و ایجاد شهرک سلامت مهمترین نیازهای شهری در دوره آینده شوراست.

احداث بارانداز،فرودگاه وتوسعه گردشگری درقزوین را عملیاتی می کنیم
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از مهر ، حسین غیاثوند مهمترین برنامه های شورای شهر در دوره آینده را توجه به انضباط مالی و شایسته سالاری برای تحقق برنامه ها دانست.

  وی اظهارداشت: تحقق شهرسازی الکترونیک، پیگیری احداث فرودگاه وبارانداز ملی درقزوین، پیگیری جذب ردیف اعتبارات ملی برای بوستان باراجین، جذب اعتبار 100 میلیارد ریالی برای ساماندهی هادی آباد، جذب 50 میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی امامزاده حسین و توزیع متوازن امکانات فرهنگی، تفریحی و فضای سبز بویژه بریا بانوان از دیگر برنامه هایی است که با جدیت پیگیری خواهد شد.

  رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر قزوین تصریح کرد: توسعه گردشگری در شهر قزوین می تواند ضمن افزایش شور و نشاط و شادابی شهروندان به ایجاد اشتغال هم کمک کند لذا با اجرای پروژه های مختلف با جذب سرمایه گذارتلاش خواهیم کرد زمینه حضور گردشگران بیشتری را در این شهر فراهم کنیم.

  نامزد شورای اسلامی شهر قزوین تصریح کرد: توسعه فرهنگسراهای شهرداری در مناطق کمتر توسعه یافته، حمایت از فعالیت تشکل های غیر دولتی و فعالان کودکان کار، معلولان، ناشنوایان و تشکل های خیریه، تجهیز بوستان های شهری به وسایل ورزشی و افزایش بودجه برای ایجاد اماکن ورزشی را در دوره آینده شورا عملیاتی می کنیم.

  غیاثوند بیان کرد:پیگیری ایجاد شهرک سلامت، شفاف سازی نظام بودجه نویسی، ایجادبانک اطلاعاتی املاک شهرداری و عملیاتی شدن تدوین برنامه 5 ساله دوم توسعه شهرداری و توسعه حمل و نقل عمومی باید در اولویت برنامه های شورای شهر در دوره بعدی باشد.

  وی یادآورشد: عملیاتی کردم بودجه 96، ساماندهی باغستانهای سنتی، احداث مسجد و مرمت و آسفالت معابر شهری بویژه در مناطق جنوب شهر، افزایش بوستانهای بانوان، ساماندهی و راه اندازی گاراژهای رها شده با تبدیل آنها به فضاهایی با کاربری گردشگری، توجه به مناطق منفصل شهری، پیگیری برای تکمیل پروژه های نیمه تمام مانند برج های مسکونی پونک با جدیت در دوره جدید شورا باید دنبال شود.

  غیاثوند بیان کرد: قزوین شهری با ظرفیت های بسیار ارزشمند در حوزه های فرهنگی و گردشگری است و با توسعه زیرساختهای فرهنگی، گردشگری اگر بتوانیم مشارکت مردم را در امور جلب کنیم قادر خواهیم بود با اجرای طرح جامع شهر قزوین تحولی اساسی در شهر ایجاد کرده و آن را به شهری زیبا، توام با آرامش و رفاه برای شهروندان تبدیل کنیم.

  وی اظهارداشت: اقتصاد شهری با برنامه ریزی از سوی مدیرانی متعهد و متخص می تواند به اشتغال و تولید کمک کند و قزوین را به جایگاه شایسته خود برساند لذا از شهروندان انتظار داریم با دقت در انتخاب افرادی توانمند، کارآمد و اشنا به مدیریت شهری زمینه خدمتگزاری افرادی متخصص و دلسوز در پارلمان محلی را فراهم کنند تا توسعه شهری با حضور شورایی قوی و توانمند بسرعت محقق شود.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه ۳۳
  • شماره ۳۲ هفته نامه
  • شماره ۳۱
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
  آخرین بروزرسانی ۱۰ روز پیش
  آرشیو