مدیران خودروعصر اعتبار

مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی عنوان کرد:

بازسازی واحدهای سیل زده آذربایجان با ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار

عصر ساختمان- مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: بازسازی واحدهای آسیب دیده در سیل آذربایجان نیازمند ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار است.

بازسازی واحدهای سیل زده آذربایجان با ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل ازمهر، حافظ باباپور پنجشنبه در بازدید از روستای سیل زده چنار عجب شیر اظهار داشت: برای تکمیل و احداث یکهزار و 315 واحد آسیب دیده درسیل اخیر در مناطق شهری و روستایی حدود 235 میلیارد ریال اعتبار و حدود 55 میلیارد ریال نیز وام بلاعوض مورد نیاز است که درمجموع بالغ بر 290 میلیارد ریال را می طلبد.

  وی افزود: اعتباری که برای برای اعطای وام روستاها پیش بینی شده 200 میلیون ریال با سود چهار درصدی و در شهرها 300 میلیون ریال و همچنین وام بلاعوض درروستاها 50 میلیون و درشهرها 60 میلیون ریال و نیز 20 میلیون ریال وام معیشتی در نظر گرفته شده است.

  مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی تصریح کرد: با توجه به اینکه در روستای چنار عجب شیر آسیب جانی ومالی زیادی داشتیم واکثر واحدها تخریب شده بودند، ستاد بازسازی بنیاد مسکن درخود این روستاها مستقر شده و هرروز آماده پاسخگویی به روستائیان است.

  عزیزاله مهدیان معاون بازسازی ومسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور نیز در جمع اهالی و ساکنان روستای چنار با اشاره به کمک های رهبر معظم انقلاب از مناطق سیل زده  خاطر نشان کرد: 100 تن میلگرد و شش هزار تن سیمان ازسوی رهبر معظم انقلاب برای ساخت خانه های سیل زدگان اهدا شده و واحدهای سیل زده وتخریب شده بدون سرپرست خانوار نیز به طور رایگان احداث می شود.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی