عصر اعتبار

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان:

معابر ۴۵ روستای چهارمحال و بختیاری بهسازی می‌شود

عصر ساختمان- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش‌بینی سال جاری در خصوص عملیات بهسازی معابر سطحی ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار متر مربع و سهمیه پیش‌بینی شده شش هزار تن برای ۴۵ روستای استان در نظر گرفته شده است.

معابر ۴۵ روستای چهارمحال و بختیاری بهسازی می‌شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، سهراب رئیسی  با اشاره به اینکه از دو سال گذشته طرح توزیع قیر رایگان به منظور عمران و آبادانی روستاها در دولت یازدهم انجام شد، اظهار کرد: در سال 94 با سهمبه پنج هزار و 91 تن در سطحی معادل 270 هزار متر مربع در 36 روستای استان عملیات بهسازی معابر روستایی با مشارکت این نهاد و مردم انجام شد و در سال گذشته نیز با سهمیه سه هزار و 825 تن در 220 هزار متر مربع در 35 روستای دیگر بهسازی معابر روستایی صورت گرفت.

  وی افزود: پیش‌بینی سال جاری در خصوص عملیات بهسازی معابر سطحی 250 تا 300 هزار متر مربع و سهمیه پیش‌بینی شده شش هزار تن برای 45 روستای استان انجام خواهد شد.

  رئیسی گفت : تاکنون 36 روستای استان که در معرض حوادث قرار داشتند تعیین تکلیف شدند که انتظار می‌رود طی یک ماه آتی با برگزاری جلسات مختلف، چهار روستای باقی‌مانده، تهیه طرح شده و اعتبارات مناسب به منظور بهسازی تخصیص یابد.

  وی با اشاره به پرداخت تسهیلات بازسازی مسکن روستایی، تصریح کرد: در دولت یازدهم 25 هزار و 525 فقره تسهیلات به ساختمان‌های آسیب دیده با اعتباری بیش از 47 میلیارد تومان پرداخت شده و همچنین در سال گذشته 671 مورد تسهیلات با اعتبار 12 میلیارد تومان به متقاضیان اعطا شد.

  رئیسی ادامه داد: سهمیه پرداخت تسهیلات برای سال‌جاری 600 فقره در نظر گرفته شده است که پیش‌بینی می‌شود اشتغال یک هزار نفر فراهم شود.

  وی گفت: در دولت تدبیر و امید سه هزار و 699 فقره کمک بلاعوض با اعتبار 73 میلیارد تومان پرداخت شده که پیش‌بینی می‌شود در سال جاری 404 فقره با اعتبار بیش از 21 میلیارد تومان تخصیص داده شود.

  مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با اشاره به اینکه تعهد این نهاد در حوزه مسکن‌های مهر، هشت هزار و 378 واحد بوده است، خاطرنشان کرد: از این تعداد 50 درصد واحدهای مسکن مهر معادل چهار هزار و 500 واحد در طی چهار سال گذشته تکمیل و در سال گذشته نیز 505 واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل داده شده است.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • شماره ۷ ماهنامه
  • هفته نامه ۳۳
  • شماره ۳۲ هفته نامه
  • شماره ۳۱
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  آخرین بروزرسانی ۴ ساعت پیش
  آرشیو