مدیران خودروعصر اعتبار

اصلاح قانون پیش فروش ساختمان در کمیسون عمران مجلس کلید خورد

عصر ساختمان- سیدهادی بهادری ،کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به دستور کار امروز یکشنبه(٢٧ فروردین) گفت: در این جلسه در ابتدا اخبار واصله مورد بررسی واقع شد.

اصلاح قانون پیش فروش ساختمان در کمیسون عمران مجلس کلید خورد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» به نقل از خانه ملت, سیدهادی بهادری نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری دستور کار کمیسیون عمران مجلس، افزود: در این جلسه بررسی و جمع بندی مواد ارجاعی لایحه قانون امور گمرکی با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی و وزارت اقتصاد صورت گرفت.

  وی ادامه داد: بررسی مواد ارجاعی طرح عملیات بانکی بدون ربا با حضور طراحان و معاونان وزارت اقتصاد و راه و شهرسازی و همچنین بانک مرکزی دومین دستور کار این کمیسیون بود.

  بهادری افزود: بررسی موارد ارجاعی طرح لایحه حفاظت از خاک با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی و همچنین سازمان حفاظت محیط زیست دیگر دستور کار این کمیسیون بود.

  وی با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون عمران مجلس، گفت: بررسی قانون پیش فروش ساختمان دستور کار دیگر این کمیسیون بود که مقرر شد با توجه به مشکلات عدیده این قانون ظرف یک ماه وزارت راه و شهرسازی پیش نویس اصلاحیه این قانون را تقدیم مجلس کند.

  عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برای بررسی قانون مذکور مسئولانی از وزارت راه و شهرسازی، وزارت کشور و کانون سراسری انبوه سازان مسکن وساختمان ایران حضور داشتند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی