مدیران خودروعصر اعتبار

چمران تاکید کرد;

ضرورت برنامه‌ریزی صحیح جهت جمع‌آوری سیلاب‌ها و رفع کمبود آب

عصر ساختمان- رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل در استان های کشور، گفت: باید با برنامه ریزی صحیح بتوانیم این حجم از آب ها را جمع آوری کنیم تا در جهت رفع کمبود آب استفاده شود.

ضرورت برنامه‌ریزی صحیح جهت جمع‌آوری سیلاب‌ها و رفع کمبود آب
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان»  به نقل از ایسنا، مهدی چمران در سیصد و چهل و یکمین جلسه شورا با اشاره به حوادث اخیر از جمله وقوع سیل در استان های آذربایجان شرقی وغربی، کردستان و اردبیل گفت: با قلبی آکنده از اندوه به هم وطنانمان تسلیت می گویم و امیدواریم همدردی ما را پذیرا باشند.

  وی با تاکید بر اینکه اتخاذ تدابیر لازم جهت جمع آوری آب های ناشی از نزولات جوی یک ضرورت برای کشور خشک ما است،افزود : همچنانکه دریاچه ارومیه مدت ها ست با کم آبی مواجه است. بنابراین باید از این سیلاب ها که موجب تخریب می شوند در جهت رفع کمبود آب استفاده شود که این امر نیاز به برنامه ریزی مدون دارد.

  مهدی چمران در  بخش دیگر از سخنانش با اشاره به اقدامات اخیر امریکا از جمله بمباران موشکی سوریه و نیز آزمایش بمب ده تنی در افغانستان گفت : حمله به دو کشور مستقل بار دیگر چهره خشونت طلب و جنگ طلب امریکایی ها را به دنیا نشان داد.

  وی ادامه داد : امریکایی ها دوباره دندان تیز کرده اند تا ملت های دنیا را بترسانند و کد خدایی خود را نشان دهند.

  به گزاش اداره کل ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، رییس شورای اسلامی شهر تهران افزود : در این دوره امریکا رو به زوال است چرا که حتی کشور کوچکی مانند کره نیز در مقابلش ایستادگی می کند و کشور های دیگر چندان تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی