مدیران خودروعصر اعتبار

سعیدی:

۳۲ فوتی آخرین آمار تلفات سیلاب در استانهای شمال غربی کشور

عصر ساختمان- سخنگو و معاون سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تا کنون در منطقه آذرشهر اجساد ۱۰نفر، عجب‌شیر ۱۶ نفر، اوشنویه یک نفر و کردستان یک نفر از رودخانه خارج شده و ۴ نفر هم بر اثر رانش زمین جان خود را از دست داده اند.

۳۲ فوتی آخرین آمار تلفات سیلاب در استانهای شمال غربی کشور
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرساختمان»  به نقل از باشگاه خبرنگاران، بهنام سعیدی سخنگو و معاون سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به وقوع سیل روز گذشته در آذر بایچان شرقی، اظهار داشت: در اثر سیل و آبگرفتگی 5 استان شامل آذربایجان شرقی، آذر بایجان غربی، کردستان، زنجان، مازندران و نیز 18 شهرستان متأثر بودند.

  وی  افزود: میزان خسارت های وارد شده در حال بررسی و تیم های ارزیاب حضور دارند.

  سعیدی در خصوص تعداد فوتی های این حادثه گفت: در منطقه آذرشهر تا کنون اجساد 10نفر از رودخانه خارج شده، همچنین در عجب شیر 16نفر، اوشنویه یک نفر، کردستان یک نفر و 4 نفر هم بر اثر رانش زمین جان خود را از دست داده اند.

  سخنگو و معاون سازمان مدیریت بحران کشور، توصیه کرد: هموطنان توصیه های ایمنی و احتیاطی را رعایت کنند و از توقف در حاشیه رودخانه ها، کانال ها و مناطق مستعد سیلاب خودداری کنند و همچنین از ترددهای غیرضروری در مناطق کوهستانی و مناطقی که مستعد بارندگی و سیلاب هستند، بپرهیزند.

  وی تاکید کرد: مردم به اطلاعیه ها و هشدارهای مسئولان محلی توجه کنند و از تماشای صحنه های خطرناک سیلاب و نزدیک شدن به محل های خطرناک جدا خودداری کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی