عصر اعتبار

یک مقام مسئول صنفی :

افزایش ۲۰ درصدی خدمات تعمیر آسانسور

عصر ساختمان- یک مقام مسئول صنفی گفت: در سال ۹۵ خدمات تعمیر آسانسور افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی را در مقایسه با سال گذشته تجربه کرد.

افزایش ۲۰ درصدی خدمات تعمیر آسانسور
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از اقتصاد آنلاین ، علی اکبر ایلخانی رییس اتحادیه صنف آسانسور و تولید کنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران در خصوص وضعیت فعالان صنف آسانسور گفت: فعالیت صنف های خدماتی و تولیدی وابسته به ساختمان سازی بعد از ساخت و سازهای انبوه مسکن مهر با کاهش مواجه شده است. در صنف آسانسور هم این کاهش چشم گیر بوده است، به خصوص در بخش تولیدی به دلیل کم شدن توان رقابتی فعالان این بخش از میزان فعالیت ها کاسته شده است.

  وی افزود: تنها در بخش خدمات تعمیرگاهی آسانسور فعالیت ها در سالی که گذشت نسبت به سال گذشته افزایش بهتری داشت و شاهد افزایش 10 تا 20 درصدی فعالیت های صنفی بودیم.

  ایلخانی در خصوص جلوگیری کردن از فعالیت واحدهای صنفی غیر مجاز تعمیر آسانسور، این طور گفت: در گذشته آگهی های فراوانی در نشریات کثیر الانتشار به چاپ می رسید که از این طریق فعالیت واحدهای صنفی غیر مجاز تبلیغ می شد. اما با نظارت اتحادیه چاپ این گونه از آگهی های تبلیغاتی ممنوع شده است. اما هنوز نشریات غیر معتبر اقدام به معرفی واحدهای صنفی غیر مجاز می کنند.

  وی ادامه داد: شهروندان می بایست بعد از تماس با افرادی که به عنوان تعمیرکار آسانسور به درب منزل شان مراجعه می کنند مدارک معتبر مورد تایید اتحادیه را از این افراد اخذ کنند و تا قبل از مطمئن نشدن خدمات تعمیر آسانسور مجتمع خود را به این افراد نسپارند.

  ایلخانی با بیان اینکه در صورت تماس شهروندان با کارشناسان اتحادیه، نزدیک ترین واحد تعمیرگاهی آسانسور به منزل این افراد معرفی می شود، خاطرنشان کرد: شماره تلفن 88909325 برای سهولت شهروندان تهرانی در نظرگرفته شده است که به شکایت ها و دریافت راهنمایی از کارشناسان اتحادیه اختصاص یافته است.

  وی در بخش دیگری تاکید کرد: موضوع شناسنامه دار کردن آسانسورهای شهرتهران و دیگر شهرها مدتی است در اتحادیه صنف آسانسور و تولیدکنندگان و تعمیرکاران وسایل الکترومکانیکی تهران مطرح شده است، که به همین منظور مدیران مجتمع های مجهز به آسانسور می توانند ضمن تماس با این اتحادیه لیست شرکت های معتبر را دریافت کنند و از طریق این شرکت ها برای آسانسور مجتمع خود شناسنامه معتبر دریافت کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • هفته نامه عصر ساختمان
  • ماهنامه ساختمان
  • ماهنامه عصر ساختمان
  • عصرساختمان
  • عصرساختمان
  آخرین بروزرسانی ۵ روز پیش
  آرشیو