=new
عصر اعتبار

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در گردهمایی مسئولان و کارشناسان روابط عمومی مطرح کرد:

نوروز فرصتی برای ارائه خدمات با کیفیت در صنعت حمل و نقل

عصر ساختمان- رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: موضوع حقوق شهروندی از اساسی ترین مسائل در بخش حمل و نقل کشور است و ارج گذاشتن به حقوق مسافران و ارائه خدمات با کیفیت باید در راس امور قرار گیرد.

نوروز فرصتی برای ارائه خدمات با کیفیت در صنعت حمل و نقل
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از ایلنا، قاسم بی نیاز در گردهمایی مسئولان و کارشناسان روابط عمومی مرکز و نواحی راه آهن با بیان اینکه موضوع حقوق شهروندی از اساسی ترین مسائل در بخش حمل و نقل کشور است، گفت: ارج گذاشتن به حقوق مسافران و ارائه خدمات با کیفیت باید در راس امور قرار گیرد.

  وی ادامه داد: خوشبختانه طی ماه های گذشته با توجه به حادثه ریلی هفت خوان و همچنین موضوع استیضاح وزیر، بخش های حمل و نقلی به ویژه راه آهن از هیچ تلاشی دریغ نکردند و به طور شبانه روزی خدمات قابل توجهی را برای مسافران ارائه دادند.

  بی نیاز عنوان کرد: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و در پیش بودن ایام تعطیلات نوروزی، بهتر است بدانیم نوروز یک فرصت است تا ستاد و نواحی مختلف کشور با برنامه ریزی و پشتکار در اهداف، ایمنی بیشتری را برای مسافران و همچنین ارائه خدمات با کیفیت بیش از پیش تلاش کنند.

  وی تاکید کرد: بهره گیری از رهبران افکار عمومی ما را در پیشبرد اهداف کمک خواهد کرد.

  رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: روابط عمومی های مناطق باید ضمن تلفیق فرهنگ و هنر در ارائه برنامه های ریلی، از اساتید فن، صاحبنظران و همه فرصت های راه آهن مناطق مربوط به خود استفاده کنند و راه اهن را به عنوان یک ضرورت ملی اعلام و در جهت توسعه همه جانبه آن تلاش کنند.

  وی اعلام کرد: دو خطه کردن، توسعه خطوط اصلی و فرعی و توجه به معماری ایستگاهی و ارتباط و یکپارچگی راه اهن با حمل و نقل درون شهری از جمله اقداماتی است که با رشد قابل توجهی در حال اجراست.

  بی نیاز اعلام کرد: امروز فرصتی است تا با کمترین هزینه مخاطبان بیشتری را به سمت و سوی استفاده از حمل و نقل ریلی جذب کنیم.

  وی خاطر نشان کرد: امروز فرصت خوبی است تا ضمن هم افزایی در استان ها ، هماهنگی خوبی بین بخش ها های مختلف ایجاد کنیم تا در شرایط بحرانی بهترین مدیریت را ارائه دهیم.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • میدکس
  • طراحی ایمنی در صنعت ساختمان
  • صنعت نفت
  • خانه و ویلا
  • مبلمان و دکوراسیون داخلی
  • بافت فرسوده
  • مصالح و سازه های نوین
  • کنفرانس ملی مدیریت
  • نمایشگاه ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۱۴ روز پیش
  آرشیو