عصر اعتبار

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران:

چهار آمفی تئاتر باغ کتاب با ظرفیت ۶۰۰ نفر آماده بهره‌برداری است

عصر ساختمان-مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه فاز نخست باغ کتاب تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد، گفت: چهار آمفی تئاتر باغ کتاب تهران با ظرفیت ۶۰۰ نفر نیز آماده بهره‌برداری شده است.

چهار آمفی تئاتر باغ کتاب با ظرفیت ۶۰۰ نفر آماده بهره‌برداری است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از ایسنا، علیرضا جعفری در حاشیه بازدید معاونان و مدیران این شرکت از روند آماده سازی پروژه باغ کتاب تهران، گفت:بخش کشتی کتاب از جمله زیر پروژه های این مجموعه به شمار می آید که مراحل طراحی آن به پایان رسیده است.

  وی با اشاره به اینکه کشتی کتاب بخش بازی و سرگرمی کودکان به شمار می آید، افزود:این بخش در قسمت غربی بلوک c باغ کتاب تهران قرار دارد.
  جعفری با بیان اینکه در طبقه اول بلوک c تالار علم کودک قرار دارد، گفت:در طبقه اول این مجموعه تالار علم نوجوان و فروشگاه کتاب قرار دارد که بخش تالار آن در حال انجام مراحل آماده سازی وبخش فروشگاه نیز در مرحله چیدمان قفسه هاست.

  به گفته مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران، نمایشگاه دائمی کتاب (کودک و بزرگسال)، تالار علم خردسال، مجموعه رستورانهای کافه کتاب، داستانهای تجسمی و داستانهای شاهنامه در مسیر گذر فرهنگ از جمله زیر پروژه های باغ کتاب محسوب می شود که مراحل آماده سازی آنها در حال انجام است.

  مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه ایجاد لذت و علاقه به مطالعه و کتابخوانی در بین اقشار مختلف به ویژه کودکان و نوجوانان مهمترین برنامه و هدف ما به شمار می آید، افزود: در باغ کتاب تهران تلاش داریم تا کتابخوانی برای مخاطبان لذت بخش باشد،چرا که مطالعه و کتابخوانی باعث افزایش سطح علمی افراد جامعه می‌شود.

  جعفری با بیان اینکه درمجموعه باغ کتاب تهران سعی در ایجاد فضایی با محوریت کتاب است، گفت: هر یک از عناصر تشکیل دهنده این مجموعه به نحوی با فعالیتهای مرتبط با کتاب در ارتباط است.

  باغ کتاب تهران که به همت شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در حال ساخت و آماده سازی است بدون شک یکی از بزرگترین پروژه هایی است که در سطح ملی و حتی جهانی هم از لحاظ سازه ای و هم زیبایی بسیار منحصر به فرد است.

  براساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری تهران، در سالن های این مجموعه از آخرین استاندارد های آکوستیک استفاده شده و سالن اصلی آن به صورت چند منظوره (سینمایی، آمفی تئاتر، اجرای موسیقی و ....) مورد بهره برداری قرار می گیرد.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
  • V-RAY
  • آتش نشانی و ایمنی شهری
  • عصر ساختمان
  آخرین بروزرسانی ۲ روز پیش
  آرشیو