مدیران خودروعصر اعتبار

در گفت‌وگو با سخنگویان آتش نشانی و اورژانس؛

تعداد مصدومان به ۷۰ تن افزایش یافت

آمار کشته‌شدگان صحت ندارد

عصر ساختمان- سخنگویان سازمان آتش‌نشانی و اورژانس کشور آمار برخی سایت‌ها مبنی بر مرگ ۵۰ تن از آتش‌نشانان در این حادثه را تکذیب کردند.

تعداد مصدومان به ۷۰ تن افزایش یافت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از ایسنا، ملکی گفت: ماموران آتش نشانی از سه طرف ساختمان برای آواربرداری وارد شده ‌اند و هنوز خبر دقیقی از تعداد افرادی که زیر آوار هستند، نداریم.

خالدی سخنگوی اورژانس کشور نیز در مورد آمار تلفاتی که برخی رسانه‌ها از حادثه آتش سوزی پلاسکو منتشر می کنند به ایسنا اظهار کرد: هنوز جسدی از ساختمان بیرون نیامده است.

به گفته خالدی، در حال حاضر دودشدیدی از ساختمان بیرون می‌آید که احتمال افزایش مصدومیت‌ نیز وجود دارد. گاز منطقه به خاطر مسائل ایمنی قطع شده است. در حال حاضر تنها نگرانی ما کسانی هستند که زیر آوار گیر کردند.

افزایش مصدومان به 70 تن

سرپرست اورژانس کشور نیز با اعلام آماده باش  بیمارستان‌های تهران جهت ارائه خدمات لازم به مصدومان حادثه پلاسکو، به ایسنا افزود: در حال حاضر 57 دستگاه آمبولانس، 10 دستگاه موتورلانس و چهار دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل حادثه حاضر بوده و خدمات لازم را ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه شمار مصدومان این حادثه به حدود 70 تن رسیده است، گفت: از این میان 23 تن به بیمارستان منتقل شده‌اند و حدود 47 تن نیز در محل درمان شدند. اغلب آنها آتش نشانان بوده‌اند.

برچسب ها
پورسعیدخلیلی