مدیران خودروعصر اعتبار

سونا و جکوزی یک واحد مسکونی تبدیل به جهنم شد

عصر ساختمان- سونا و جکوزی یک واحد مسکونی پنج طبقه در شرق تهران، طعمه شعله‌های آتش شد.

سونا و جکوزی یک واحد مسکونی تبدیل به جهنم شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از تسنیم، ساعت 19:32 شب گذشته حریق در یک منزل مسکونی در منطقه تهرانپارس، خیابان 152 غربی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت مأموران ایستگاه‌های 19 و 103 آتش‌نشانی همراه با خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

مصطفی خوشبوئی؛ افسر آماده منطقه سه عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: آتش‌سوزی از قسمت سونا و جکوزی یک واحد مسکونی در طبقه پنجم ساختمان پنج طبقه تک واحدی شروع شد که با حضور به موقع و سرعت عمل آتش‌نشانان مهار شد.

وی ادامه داد: با شعله‌ور شدن قسمت سونا و سوختن دیوارهای چوبی آن هر لحظه امکان داشت آتش به داخل اتاقهای خواب و کل واحد مسکونی کشیده شود که نیروهای آتش‌نشانی به سرعت با یک رشته لوله آبدهی، آتش‌سوزی را در همان محل شروع در قسمت سونا مهار و کاملاً خاموش کردند همچنین گروه دیگر آتش‌نشانان به جستجو در داخل اتاقها، راهروها و آسانسور که دچار دودگرفتگی شده بود، پرداختند که مشخص شد هیچ یک از ساکنان در این حادثه گرفتار و یا مصدوم نشده بودند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از مهار کامل آتش با به‌کارگیری فن فشار قوی، دودهای ناشی از این آتش سوزی را از داخل ساختمان به بیرون تخلیه و محل حادثه را ایمن کردند.

برچسب ها
پورسعیدخلیلی