عصر اعتبار

قیمت مسکن در شهران + جدول

عصر ساختمان- متوسط قیمت پیشنهادی آپارتمان در بازار مسکن محله شهران مترمربعی ۴ تا ۶ میلیون تومان از سوی واسطه‌ها اعلام می‌شود. به گزارش «دنیای اقتصاد»، محله شهران در شمال غربی منطقه پنج شهرداری تهران واقع شده و در زمره محله‌های پرمتقاضی غرب تهران محسوب می‌شود.

قیمت مسکن در شهران + جدول
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از دنیای اقتصاد، مشاوران املاک معتقدند بخشی از تقاضای بازار مسکن در شهرک غرب و سعادت‌آباد به شهران سرازیر می‌شود، چراکه این منطقه ضمن استقرار در غرب تهران، قیمت مناسبت‌تری نسبت به محله‌های یادشده دارد. قیمت واحدهای نوساز بر اساس مرغوبیت محله و امکانات واحدهای مسکونی، پیشنهاد می‌شود. آپارتمان‌های میانسال با سن بنای 5 تا 12 سال نیز عمدتا بین 4 تا 5/ 5 میلیون‌تومان قیمت‌گذاری شده‌اند، اما اگر قدری بیشتر در بازار جست‌وجو کنید، آپارتمان‌های قیمت‌مناسب در این بازه سنی پیدا می‌کنید که قیمت هر مترمربع آنها بین 5/ 3 تا 4 میلیون تومان است.

یکی از مشاوران املاک درخصوص آخرین وضعیت بازار معاملات املاک در شهران  گفت: در چند ماه اخیر نوسازهای زیادی در محله شهران فایل شده است، اما از آنجا که فروشندگان در یکی، دو ماه اخیر توقع افزایش قیمت دارند و واحدهای خود را قدری بالاتر از سطح قیمت تابستان، قیمت‌گذاری کرده‌اند، حجم معاملات نوساز در شهران نسبت به تابستان افت کرده است.

در مقابل واحدهای میانسال و به ویژه با عمر بیش از 10 سال قیمت پیشنهادی عادلانه‌تر و بازار گرم‌تری دارند. مشاوران املاک معتقدند در حال حاضر فایل‌های زیر قیمت متعددی در بازه سنی بیش از 10 سال قابل جست‌وجو هستند. کوهسار، جهاد، فلکه‌های اول، دوم و سوم، طوقانی، اسحاقی، وسک و نیروگاه عناوین برخی زیرمحله‌های شهران است که در سن بنای مشابه، تفاوت قیمت زیادی با یکدیگر ندارند.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر