مدیران خودروعصر اعتبار

حریق گسترده کارگاه کفاشی در علی‌آباد قاجار

عصر ساختمان- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده یک کارگاه کیف و کفش در گاراژی ۳۰۰۰ متری خبر داد.

حریق گسترده کارگاه کفاشی در علی‌آباد قاجار
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی، دراین‌باره گفت: وقوع حادثه حریق در یک کارگاه کفاشی در ساعت 1:35 بامداد امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات مخصوص به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان، محدوده علی آباد قاجار اعزام کرد.

وی با با بیان اینکه محل حادثه در حوزه استحفاظی آتش‌نشانی چهاردانگه بود و آتش نشانان تهرانی به عنوان نیروی کمکی در این محل حاضر شدند، گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک گاراژ 1000 متری رخ داده و داخل آن سه کارگاه با مساحت تقریبی 250متر مربع قرار داشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران با بیان اینکه یکی از این کارگاه‌ها در زمینه تولید کفش و کتانی فعالیت می‌کرد، ادامه داد: کانون حریق این کارگاه بود که داخل آن مملو از مواد اولیه تولید کفش همچون تینر و چرم بود و در کنار آن نیز کارگاه صنایع چوب قرار داشت که شعله‌های آتش در حال سرایت به آن بود. 

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کردند، گفت: خوشبختانه پیش ازتوسعه حریق آتش‌نشانان موفق به مهار و اطفای کامل آن شدند. 

وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است، افزود: این حادثه خسارات مالی زیادی برجای گذاشت، اما مورد مصدوم و فوتی نداشت.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل در سال 3:02 به عملیات خود خاتمه داده و محل را به عوامل آتش نشانی چهاردانگه و ماموران انتظامی تحویل دادند.

برچسب ها
پورسعیدخلیلی