عصر اعتبار

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران:

هزینه انشعاب‌های واحدهای مسکونی خیرساز در کشور رایگان شود

عصر ساختمان- مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران گفت: دولت و مجلس شورای اسلامی به منظور افزایش مشارکت خیران در ساخت خانه برای افراد نیازمند جامعه، با ارایه برنامه های جامع و قانونی، هزینه انشعاب این واحدهای خیرساز را رایگان کنند.

هزینه انشعاب‌های واحدهای مسکونی خیرساز در کشور رایگان شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان»به نقل از ایرنا، کیومرث سلگی روز چهارشنبه در حاشیه دیدار با محمدرضا خباز استاندار سمنان گفت: قانون حذف هزینه انشعاب‌های آب، برق ، گاز و تلفن از هزینه های خیران مسکن ساز، در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی درحال رسیدگی است که با تصویب آن، بخش قابل توجهی از مشکلات خیران برطرف می شود.
وی افزود: همه دستگاه های اجرایی برای ترویج برنامه های خیر در بین مردم جامعه تلاش کنند و با رویکرد تشویق مردم به خیررسانی و با برنامه ریزی هدفمند، می توان بخش قابل توجهی از مشکلات مردم نیازمند را در بخش مسکن برطرف کرد.
سلگی خاطرنشان کرد: هدف از شکل گیری انجمن خیرین مسکن ساز کمک به افراد کم برخوردار جامعه است که درچند سال گذشته با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و فعالیت خیران، بخش قابل توجهی از مشکلات مردم نیازمند کشور برطرف شده است.
مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران ادامه داد: با حمایت وهمکاری خیرین مسکن ساز استان سمنان و با حمایت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکنون در این استان هزار و 200 واحد مسکونی برای نیازمندان و افراد محروم ساخته شده است.
وی تصریح کرد: اگردولت و مردم زمین در اختیار خیرین قرار دهند انجمن خیرین مسکن ساز می تواند بیش از 500 تا هزار مسکن به مدت 2 سال برای اقشار محروم جامعه در استان سمنان بسازد.
سلگی گفت: درهمه استان های کشور انجمن خیرین مسکن ساز تشکیل شده و این نهاد خیررسان تاکنون در 100شهرستان با هیات امنا و انجمن فعالرسمیت یافته است.
وی تصریح کرد: با برنامه های هدفمند و خدمات ارزنده ای که در چند سال گذشته وزرات راه و شهرسازی ،انجمن خیرین مسکن ساز و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارایه نموده اند ، تاکنون 30 هزار مسکن خیرساز در مناطق مختلف کشور به بهره برداری رسیده است.
سلگی افزود: 11 هزار و 500 خانواده دارای 2 فرزند معلول با کمک وزرات راه و شهرسازی، سازمان بهزیستی و استانداری ها تا چهار سال دیگر صاحب خانه می شوند.
مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران گفت: دولت تدبیر و امید بیش از 35 درصد از برنامه های انجمن خیرین مسکن ساز را در مواردی مانند زمین، ارایه مجوز و تعرفه ها، تعهد کرده است و با برنامه ریزی هدفمند و تلاش مردم و مسوولان، در چندسال گذشته بخش قابل توجهی از مشکلات مسکن اقشار محروم جامعه برطرف شده است.
در این جلسه مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امورعمرانی و علی معینی دانشمندی مدیرکل دفتراستاندار و روابط عمومی استانداری سمنان حضور داشتند.
کیومرث سلگی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز ایران به منظور بررسی چگونگی ساخت واحدهای مسکونی خیرساز به استان سمنان سفر کرده بود.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر
رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه ۳۳
  • شماره ۳۲ هفته نامه
  • شماره ۳۱
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
آخرین بروزرسانی ۷ روز پیش
آرشیو