عصر اعتبار

فرماندار رودبار:

شهرستان رودبار از ۳۶ درصد راه روستایی آسفالت برخوردار است

عصر ساختمان- فرماندار رودبار با بیان اینکه این شهرستان از ۳۶ درصد راه روستایی آسفالت برخوردار است گفت: به‌علت وضعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی شهرستان رودبار عملیات آسفالت به کندی انجام می‌گیرد.

شهرستان رودبار از ۳۶ درصد راه روستایی آسفالت برخوردار است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان»به نقل ازتسنیم،  اسماعیل میرغضنفری با اشاره به اینکه در جانمایی پروژه مسکن مهر شهر رودبار مشکلات زیادی وجود دارد اظهار داشت: بعضی از پروژه‌ها دارای مشکلاتی هستند و یکی از معضلات پروژه مسکن مهر راه دسترسی به آن است.

  فرماندار رودبار با بیان اینکه تصمیم بر ایجاد راه دسترسی به پروژه مسکن مهر با استفاده از قیر یارانه‌ای است گفت: در فاز اول 56 واحد مسکن باید مورد بهره‌برداری قرار بگیرد و در شهر رودبار 216 واحد باید ساخته شود همچنین در شهر رستم آباد پروژه مسکن مهر دارای مشکلات فاضلاب است که تمهیداتی برای ایجاد سپتینگ انجام شده است.

  وی با اشاره به اینکه در مسیر رودخانه سفیدرود در این شهرستان فاضلاب سنگین وجود ندارد در مورد وضعیت شبکه فاضلاب منجیل افزود: مدت زیادی از عمر مفید شبکه فاضلاب منجیل می‌گذرد و سیستم فاضلاب، قابلیت هدایت مناسب را ندارد و از ماده 215 که از اعتبارات ملی محسوب می‌شود برای این منظور کارهایی در حال انجام است.

  فرماندار رودبار با بیان اینکه قدمت تاریخی رودبار به قبل از میلاد مسیح باز می‌گردد در وضعیت صنعت گردشگری شهرستان رودبار گفت: صنعت گردشگری یک صنعت جدید است و شهر رودبار دارای 2 هتل است و در 4 روستای شهرستان رودبار "مسافرکاشانه" وجود دارد که در هر شبانه روز توانایی پذیرایی 120 مسافر را دارند.

  میرغضنفری با اشاره به اینکه یک هتل در روستای شیرکوه در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد در مورد نوع صنعت گردشگری شهرستان رودبار بیان کرد: بخش گردشگری شهرستان رودبار از نوع مسافران عبوری هستند و روستای اسطلخ جان در چند روز گذشته به‌عنوان روستای نمونه کشوری مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

  وی با بیان اینکه شهرستان رودبار از 36 درصد راه روستایی آسفالت برخوردار است در مورد روند اجرای آسفالت راه‌های روستای این شهرستان گفت: به‌علت وضعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی شهرستان رودبار، عملیات آسفالت به کندی انجام می‌گیرد و آسفالت 50 کیلومتر دیگر از راه روستایی تا انتهای امسال به پایان می‌رسد.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • هفته نامه ۳۳
  • شماره ۳۲ هفته نامه
  • شماره ۳۱
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
  • سنگ و معادن
  • عصر ساختمان
  • رنگ دکوراسیون
  • توکیو
  آخرین بروزرسانی ۹ روز پیش
  آرشیو