مدیران خودروعصر اعتبار

وضعیت مسکن در جزیره قشم

عصر ساختمان- جزیره قشم به عنوان جزیره ای فعال در امور اقتصادی سالهاست مورد توجه سرمایه گذاران بخش های مختلف اقتصاد کلان و خرد بوده است.

وضعیت مسکن در جزیره قشم
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان»، سرمایه گذاری در بخش مسکن و امور عمرانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده است و  سرمایه گذاری هایی موفق در بخش مسکونی و تجاری شکل گرفته است. این در حالی است که بواسطه کمبود نقدینگی خریداران واحدهای مسکونی در این جزیره باعث شده است تا انبوه سازان فعال با ایجاد تنوع در فرآیند فروش و پیش فروش واحدهای مسکونی فرصت لازم برای سرمایه گذاران و خریداران پدید آورند.

  از این رو با توجه به رشد و توسعه امور عمرانی و شهر سازی در این جزیره یکی از بخش های قابل سرمایه گذاری پیش خرید واحدهای مسکونی از انبوه سازان دارای صلاحیت این جزیره می باشد. در حال حاضر متوسط قیمت پیش خرید واحدهای مسکونی در این جزیره 1 میلیون تومان به ازای هر مترمربع تا 1.3 میلیون تومان بابت هر متر مربع متناسب با نوع مصالح مصرفی ، منطقه احداث و نحوه پرداخت های آتی متغیر می باشد.

  لازم به ذکر است ؛ دومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته قشم از 30 آذر ماه تا 3 دی ماه توسط شرکت نمایشگاه ها و همایش های هفتواد و سازمان منطقه آزاد قشم در محل سایت نمایشگاه های منطقه آزاد قشم برگزار میشود .
  مشارکت کنندگان می توانند از طریق شماره های  03432472992-03432472991-03432478414 جهت دریافت اطلاعات بیشتر و انجام مراحل ثبت نام اقدام نمایند .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی