عصر اعتبار

کاهش ۱۴ میلیونی قیمت مسکن مهر پردیس

احتمال کاهش ۷ میلیون تومان دیگر

عصر ساختمان- به دنبال تجمع دیروز متقاضیان مسکن مهر مقابل ساختمان وزارت راه، وزیر راه دستور تشکیل کمیته بررسی قیمت‌ها را صادر کرد. خروجی نخستین جلسه این کمیته نیز کاهش ۱۴ میلیون تومانی قیمت مسکن مهر فاز ۸ بود.

کاهش ۱۴ میلیونی قیمت مسکن مهر پردیس
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از تسنیم، صبح دیروز شماری از متقاضیان مسکن مهر پردیس در اعتراض به اعلام قیمت نهایی این واحدها (65 تا 83 میلیون تومان) مقابل ساختمان وزارت راه و شهرسازی تجمع کرده و خواستار دیدار یا ملاقات با وزیر راه و شهرسازی و معاون وی در شرکت عمران شهرهای جدید شدند.

  مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس حدود ساعت 9:30 به میان جمعیت رفت اما متقاضیان به وی اعلام کردند ما تنها با وزیر راه یا معاون وی صحبت می‌کنیم.

  در ادامه مدیرعامل عمران پردیس یک بار دیگر ساعت 11 به میان جمعیت رفت و از دستور وزیر راه و شهرسازی برای تشکیل کمیته بررسی قیمت‌ها خبر داد.

  در این کمیته خادمیان به عنوان نماینده قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، میرزایی به عنوان نماینده مدیرعامل عمران شهرهای جدید و غفوری به عنوان مدیرعامل عمران پردیس تشکیل جلسه دادند که خروجی آن تعدیل قیمت‌ها از طریق افزایش سهم وزارت راه و شهرسازی از محل منابع داخلی و کاهش سهم آورده متقاضیان بود.

  براین اساس کمیته مذکور به مدیرعامل شرکت عمران پردیس اجازه داد از محل وزارتخانه سهم متقاضیان را کاهش دهد ضمن آنکه خادمیان نماینده قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر به متقاضیان قول کاهش سهم آورده متقاضیان در فاز 8 داد.

  در این راستا آقای خادمیان از طرف کمیته بررسی قیمت‌ها اعلام کرد سهم آورده متقاضیان در فاز 8 بین 58 تا 69 میلیون تومان خواهد بود. این قیمت‌ها با احتساب پارکینگ است در صورتی که هر کدام از متقاضیان نیازی به پارکینگ نداشته باشند 5 تا 7 میلیون تومان دیگر کاهش یابد.

  براساس بیانیه کمیته بررسی قیمت‌ها به دنبال اعلام قیمت نهایی فازهای 5، 9 و 8 پردیس و اعتراض و تجمع روز گذشته متقاضیان مسکن مهر قیمت‌های تعدیل شده تا پایان هفته آینده اعلام می‌شود.

  به گزارش تسنیم، هفته گذشته شرکت عمران پردیس سهم نهایی آورده متقاضیان فاز 8 را 65 تا 83 میلیون اعلام کرده بود. با توجه به بیانیه کمیته بررسی قیمت‌ها تصمیمات خاصی برای فاز 8 اتخاذ شده که براساس آن قیمت‌ها بسته به متراژ بین 7تا 14 میلیون تومان کاهش می‌یابد.

   

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  رویداد ها در یک نگاه
  • میدکس
  • ساختمان فردا
  • خانه مدرن اردبیل
  • کابل و سیم
  • مهدنسی سازه
  • املاک و مستغلالت
  • ایران اینتکس
  • خدمات و توسعه پایدار شهری
  • میدکس
  آخرین بروزرسانی ۹ روز پیش
  آرشیو