عصر اعتبار

نگاهی به قصر ۱۴ میلیون دلاریِ اپرا وینفری!

عصر ساختمان: اپرا وینفری (متولد ۲۹ ژانویه ۱۹۵۴) تهیه کننده، بازیگر، مجری، خیرخواه، برنده جایزه اسکار و کاندیدای جایزه گلدن گلوب و بفتا و از مشهورترین و مطرح‌ترین مجری های تلویزیونی آمریکا و جهان است.

نگاهی به قصر ۱۴ میلیون دلاریِ اپرا وینفری!
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصرساختمان» ، اپرا وینفری (متولد 29 ژانویه 1954) تهیه کننده، بازیگر، مجری، خیرخواه، برنده جایزه اسکار و کاندیدای جایزه گلدن گلوب و بفتا و از مشهورترین و مطرح‌ترین مجری های تلویزیونی آمریکا و جهان است.

اپرا وینفری به عنوان ثروتمندترین آمریکایی آفریقایی‌تبار قرن بیستم رتبه بندی شده ‌است. او فعالیت‌های زیادی در زمینه‌های مختلف انسان دوستانه انجام داده و بزرگترین خیر و نیکوکار سیاه پوست در تاریخ آمریکا به‌شمار می‌رود. او برای مدتی، تنها میلیاردر سیاهپوست جهان بوده‌است و بر اساس برخی ارزیابی‌ها، با نفوذترین زن در جهان محسوب می‌شود.

او در میان قدرتمندترین افراد جهان در رتبه 45 قرار دارد و از چنان نفوذ چند جانبه‌ای در میان افکار عمومی آمریکا برخوردار است که با حمایت و جهت‌گیری خود می‌تواند یک کتاب یا رییس جمهور را در این کشور به موفقیت برساند.

خبرها حاکی از آن است که اپرا وینفری خانه ای به قیمت 14 میلیون دلار در تلیوراید، کلرادو خریده است.  این خانه هر آنچه بدان احتیاج داشته باشید را در خود دارد. مساحت آن حدود 8700 فوت مربع و دارای 5 اتاق خواب، 6 سرویس بهداشتی، سونا، اتاق میهمان و یک دفتر کار است.

اپرا یکی از بهترین مناظر را در مقابل خانه خود دارد طوری که با دیدن آن پس از یک روز پر مشغله، تمام خستگی اش در خواهد رفت.

بیایید به داخل این قصر باشکوه نگاهی بیاندازیم.

یکی از سرویس های بهداشتی این خانه با منظره ای فوق العاده.
در این خانه دو شومینه هیزمی وجود دارد که یکی از آنها در اتاق پذیرایی است.
یک راهرو هوایی با ارتفاع 11 از سطح زمین قرار دارد که دو مکان مختلف این خانه را به هم متصل می کند.این هم اتاق میهمان ها است که یک سمت دیوار آن را کتاب ها پوشانده اند. میهمان ها می توانند در اوقات فراغت خود با آنها سرگرم شوند.باورتان می شود که این خانه یک تونل در ارتفاع 17 متری زیر زمین دارد؟ اتاق بازی و سرگرمی هم در این خانه بر پا است. مطمئنا اپرا با دوستان اش در این مکان حسابی خوش می گذرانند.نوشیدن چای در این بالکن واقعا می چسبد.این مکان هم برای زمانی که دوست دارید نوشیدنی خود را در داخت خانه بنوشید، ساخته شده است.
پس از یک روز سرد و خسته کننده، اپرا خستگی اش را با یک حمام آب داغ و منظره فوق العاده ای که دارد، برطرف خواهد کرد.با وجود پنجره های سرتاسری، اتاق نشیمن با نور طبیعی روشن خواهد شد.حتما با وجود چنین آشپزخانه لوکسی، اپرا برای میهمان هایش سنگ تمام خواهد گذاشت.این اتاق با سبک خاص خود و نور پردازی منحصر بفردش، موجب آرامش خواهد شد.نمای بیرون این خانه هم مانند نمای داخل آن، بی نظیر است.

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان(http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها
رویداد ها در یک نگاه
  • کاشی و سرامیک
  • عصر ساختمان
  • شماره ۳۴ دیجیتال
  • شماره ۷ ماهنامه
  • هفته نامه ۳۳
  • شماره ۳۲ هفته نامه
  • شماره ۳۱
  • شماره ۳۰
  • عصر ساختمان
آخرین بروزرسانی ۸ روز پیش
آرشیو