مدیران خودروعصر اعتبار

مدیر عامل بانک مسکن در بازدید از پروژه گلشهر اهواز تأکید کرد:

پیشبرد نهضت ملی مسکن با پشتوانه متخصصان

عصر ساختمان- مدیرعامل بانک مسکن در ادامه سفر به استان خوزستان از پروژه نهضت ملی مسکن «گلشهر» اهواز بازدید کرد و در جریان مراحل پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

پیشبرد نهضت ملی مسکن با پشتوانه متخصصان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از روابط عمومی بانک مسکن؛ دکتر حسینی در این بازدید با اشاره به تامین مسکن اقشار مختلف جامعه به عنوان یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: با تمام توان برای پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن تلاش کرده و از همکاری سازمان‌ها و افراد متخصص برای پیشبرد هر چه کیفی‌تر و سریع‌تر این طرح استقبال می‌کنیم.
  وی با اشاره به تأمین مالی ساخت بیش از 370 هزار واحد مسکونی نهضت ملی از سوی بانک مسکن افزود: بانک مسکن به منظور حمایت از سازندگان و تسریع در تکمیل واحدهای نهضت ملی مسکن یه طور مرتب به رصد پروژه‌ها و بررسی میزان پیشرفت‌ آن‌ها می‌پردازد.
  دکتر حسینی در ادامه با اشاره به موقعیت مطلوب و مناسب محل احداث پروژه گلشهر اهواز ابراز امیدواری کرد که بهره‌برداری از این پروژه، منشا خیر و برکت برای مردم عزیزمان کشورمان باشد.
  پروژه گلشهر اهواز در قالب 1200 واحد مسکونی با مشارکت بانک مسکن و توسط شرکت جهاد خانه‌سازی رزمندگان متعلق به سپاه پاسداران احداث شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی