مدیران خودروعصر اعتبار

مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با هیات مدیره پتروشیمی مارون عنوان کرد:

سیاست بانک مسکن ساخت و ساز بر مبنای الگوی ایرانی اسلامی است

آمادگی احداث شهر جدید ساحلی در ماهشهر و بندر امام خمینی

عصر ساختمان- دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در سفر به استان خوزستان با حضور در بندر ماهشهر از شرکت پتروشیمی مارون بازدید کرد و با اعضای هیات مدیره این شرکت به گفتگو‌ نشست.

سیاست بانک مسکن ساخت و ساز بر مبنای الگوی ایرانی اسلامی است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، در این دیدار، دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به سابقه فعالیت این شرکت گفت: شرکت پتروشیمی مارون از شرکت‌های ارزشمند حوزه پتروشیمی در سطح کشور و بازار سرمایه محسوب می‌شود.

  وی افزود: این شرکت از جمله شرکت های مدیرپرور است که همکاران آن به عنوان مدیرانی موفق در صنایع بزرگ پتروشیمی فعالیت می‌کنند.

  مدیرعامل بانک مسکن در ادامه سخنان خود با اشاره به این مطلب که بانک مسکن در بخش‌های کلان اقتصاد و ساختمان‌سازی فعالیت می‌کند، افزود: بانک مسکن در حوزه ساخت و ساز از الگوهای مدرن و منطبق با معماری ایرانی اسلامی استفاده میکند.

  وی با بیان این مطلب که فعالیت‌های بانک مسکن در این حوزه همسو با سیاست‌هایکلان دولت محترم است، یادآور شد: بانک مسکن دارای شرکت‌های ساختمانی تخصصی در این حوزه است و تلاش دارد سیاست‌ها و‌ اهداف دولت در بخش مسکن را محقق کند.

  دکتر حسینی با اشاره به این مطلب که بانک مسکن از راهبرد پرداخت تسهیلات فراتر و به سمت تمدن‌سازی پیش رفته است، یادآور شد: بانک مسکن ساخت شهر جدید ساحلی بندرعباس را به عنوان بزرگترین شهر ساحلی کشور در دست اقدام دارد که با این حرکت از شهرسازی به سوی تمدن سازی گام برداشته است.

  وی افزود: باتوجه به قابلیت‌های موجود در بندر ماهشهر و‌ بندر امام خمینی(ره) در خصوص شهرسازی آمادگی داریم در صورت شناسایی و در اختیار داشتن زمین مناسب، نسبت به ساخت شهرجدید ساحلی دراین منطقه اقدام کنیم.

  دکتر بهزاد رضازاده مدیرمالی و عضو هیات مدیره مارون نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور دکتر سید عباس حسینی در این شرکت از توجه ویژه مدیر عامل بانک مسکن به بخش صنعت و به خصوص پتروشیمی قدردانی کرد.

  وی گفت: بانک مسکن همواره حامی اقشار کم‌درآمد جامعه و تأمین مسکن آنها بوده است و خدمات ارزنده این بانک جای قدردانی دارد.

  رضازاده ابراز امیدواری کرد که بانک مسکن حامی شرکت مارون در بخش ساز و ساز و‌ تأمین مسکن همکاران این شرکت باشد.

  گفتنی است شرکت پتروشیمی مارون در سال 1377 تاسیس شد و در حال حاضر از شرکت های توانمند در صنعت پتروشیمی است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی