مدیران خودروعصر اعتبار

تحویل ۱۲۵۰۰ خانه به خانواده‌های دارای چند معلول

عصر ساختمان- معاون بنیاد مستضعفان با اعلام خبر تحویل ۱۲ هزار و ۵۲۰ خانه به خانواده‌های دارای ۲ معلول و بیشتر، از تخصیص ۹۲۰ میلیارد تومانی برای خانه‌دارشدن خانواده‌های دارای ۲ معلول خبر داد.

تحویل ۱۲۵۰۰ خانه به خانواده‌های دارای چند معلول
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرساختمان» به نقل از ایرنا، «وحید خاوئی» با اشاره به آخرین وضعیت پروژه احداث مسکن خانواده‌های دارای 2 معلول و بیشتر که توسط بنیاد مستضعفان و سازمان بهزیستی در حال انجام است، اظهار کرد: به دنبال اجرای تفاهم‌نامه‌های قبلی منعقد شده میان بنیاد مستضعفان و بهزیستی، تا پایان آبان‌ماه سال جاری بیش از 12 هزار و 520 خانواده دارای 2 معلول و بیشتر خانه‌دار شده‌اند و روند اجرایی کامل این تفاهم‌نامه‌ها همچنان ادامه دارد.

  معاون بنیاد مستضعفان و مدیرعامل بنیاد علوی افزود: این تعداد واحد مسکونی در قالب 2 تفاهم‌نامه احداث شده که با تکمیل اجرای آنها، 18300 خانواده دارای 2 معلول و بیشتر در سراسر کشور خانه‌دار می‌شوند.

  وی در خصوص سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان برای اجرای این پروژه گفت: بنیاد مستضعفان برای احداث مسکن خانه‌های پر معلول، بیش از 920 میلیارد تومان را تخصیص داده است که این اعتبار برای احداث بیش از 10 هزار و 150 واحد مسکونی در مناطق شهری و 8 هزار و 140 واحد در مناطق روستایی است.

  خاوئی خاطرنشان کرد: استان‌های فارس، خراسان رضوی و کرمان دارای بیشترین سهم از واحدهای احداثی برای خانواده‌های دارای 2 معلول و بیشتر را در 2 تفاهم‌نامه منعقد شده دارند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی