مدیران خودروعصر اعتبار

استاندار گیلان خبر داد:

پیشرفت ۲۰ درصدی احداث راه‌آهن رشت ـ انزلی

عصر ساختمان:استاندار گیلان از پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصدی احداث پروژه راه‌آهن رشت ـ انزلی خبر داد.

پیشرفت ۲۰ درصدی احداث راه‌آهن رشت ـ انزلی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از فارس، محمدعلی نجفی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از ایستگاه راه‌آهن لوشان با اشاره به مسیر 164 کیلومتری راه‌آهن رشت ـ قزوین اظهار کرد: سرعت حرکت قطار در مسیر مذکور 160 کیلومتر در نظر گرفته شده است.

  وی زمان حرکت قطار از قزوین تا رشت را یک ساعت عنوان کرد و افزود: ایستگاه‌ راه‌آهن در حال احداث رشت یکی از زیباترین ایستگاه‌های کشور محسوب می‌شود.

  نجفی با بیان اینکه پروژه احداث راه‌آهن رشت ـ آستارا در قالب فاینانس اجرایی می‌شود، تصریح کرد: اجرای پروژه مذکور نیازمند یک‌هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار است.

  استاندار گیلان به پروژه راه‌آهن 41 کیلومتری رشت ـ انزلی اشاره کرد و گفت: پروژه مذکور 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

  وی با تاکید بر اتمام پروژه راه‌آهن رشت ـ قزوین تا پایان سال 95، بیان کرد: پروژه 164 کیلومتری راه‌آهن رشت ـ قزوین 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

  نجفی از 10 کیلومتر ریل‌گذاری راه‌آهن رشت ـ قزوین در آینده نزدیک از مسیر ایستگاه جیرده رشت خبر داد و خاطرنشان کرد: پنج ایستگاه اصلی و سه ایستگاه فرعی در مسیر راه‌آهن رشت ـ قزوین در حال احداث است و به طور میانگین 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرساختمان (http://telegram.me/asresakhteman) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی