مدیران خودروعصر اعتبار

آپارتمان‌های ارزان جنوب تهران

عصر ساختمان- در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ارزان جنوب تهران خواهیم‌ پرداخت.

آپارتمان‌های ارزان جنوب تهران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از اقتصادآنلاین، به دلیل اینکه قیمت مسکن اخیرا جهش و نوسانات زیادی را تجربه کرده است، متقاضیان مسکن به دنبال خانه‌هایی با قیمت‌های مناسب‌تر می‌گردند. در ادامه به بررسی قیمت واحد ها در محله‌های مختلف جنوب تهران خواهیم پرداخت.

  اگر قصد خرید واحد آپارتمانی در مولوی را دارید، برای خرید واحدی 72 متری درحالی که 10 سال از ساخت آن واحد گذشته است و 2 اتاق خوابه است، به سرمایه‌ای حدود 1 میلیارد و 420 میلیون تومان نیاز دارید.

  اگر قصد سرمایه‌گذاری در جنوب تهران را دارید، میتوانید واحدی 55 متری در منیریه که 17 سال از ساخت آن گذشته است و تک خواب دارد را با سرمایه‌ای بالغ‌بر 1 میلیارد و 450 میلیون تومان خریداری کنید.

  واحدی دیگر در همین محله با متراژ 48 متر و 1 اتاق خواب، درحالی که 11 سال از ساخت آن گذشته باشد را می‌توان با سرمایه‌ای معادل 1 میلیارد و 290 میلیون تومان خریداری کرد.

  واحدی 5 ساله در جوادیه با متراژ 55 متر و 1 اتاق خواب، ارزشی حدود 1 میلیارد و 400 میلیون تومان دارد.

  برای خرید واحد آپارتمانی 4 ساله در شوش با متراژ 71 متر و 2 اتاق خواب، لازم است مبلغی معادل 1 میلیارد و 300 میلیون تومان پرداخت کنید.

  همچنین برای خرید واحد آپارتمانی 17 ساله در نازی‌آباد با متراژ 43 متر و 1 اتاق خواب، به بودجه‌ای بالغ‌بر 1 میلیارد و 200 میلیون تومان احتیاج دارید.

  توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی