مدیران خودروعصر اعتبار

خرید مسکن با بودجه ۵ میلیارد تومان در غرب تهران

عصر ساختمان- انتخاب یک محله مناسب برای زندگی دغدغه همیشگی ما بوده است. خصوصا در سال‌های اخیر با تبدیل شدن زمین و مسکن به یک کالای سرمایه‌ای، این دغدغه مهم‌تر هم شده است و بسیاری از افراد سعی دارند سرمایه خود را برای خرید خانه در جایی صرف کنند که بیشترین سود را برایشان داشته باشد.

خرید مسکن با بودجه ۵ میلیارد تومان در غرب تهران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از اقتصادآنلاین، با بودجه 5 میلیارد تومان اگر قصد سرمایه‌گذاری در غرب تهران را دارید می‌توانید واحدی نوساز با متراژ 68 متر و 2 اتاق خواب را در محله گیشا خریداری کنید.

  همچنین می‌توانید واحدی نوساز دیگر در ستارخان با متراژ 98 متر و 2 اتاق خواب را به ارزش 5 میلیارد تومان خریداری کنید.

  آپارتمانی 93 متری در صادقیه درحالی 16 سال از ساخت این خانه می‌گذرد و با توجه به 2 خوابه بودن این سازه قیمتی معادل 5 میلیارد تومان دارد.

  برای خرید واحد آپارتمانی 92 متری در شهرک‌غرب که 24 سال از ساخت این سازه گذشته باشد و 2 اتاق خواب داشته باشد، لازم است مبلغی معادل 4 میلیارد و 999 میلیون تومان پرداخت کنید.

  ارزش واحد آپارتمانی نوساز در طرشت با متراژ 101 متر و 2 اتاق خواب، مبلغی معادل 5 میلیارد تومان است.

  همچنین واحدی 80 متری در سعادت‌آباد با سنی معادل 21 سال و 2 اتاق خواب، ارزشی معادل 5 میلیارد تومان دارد.

  با بودجه‌ای معادل 5 میلیارد تومان میتوانید واحدی 6 ساله با متراژ 72 متر و 1 اتاق خواب را در محله پونک خریداری کنید.

  و همچنین می‌توانید واحدی نوساز با متراژ 79 متر و 2 اتاق خواب را با بودجه 5 میلیارد تومان در محله جنت‌آباد مرکزی خریداری کنید.

  توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی