مدیران خودروعصر اعتبار

سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد؛

مهلت یک ماهه مالیاتی به مالکان خانه‌های لوکس

عصر ساختمان- سازمان امور مالیاتی در مورد مالیات بر واحد‌های مسکونی خالی اطلاعیه‌ای صادر کرد که بر اساس آن، اشخاص مشمول حداکثر یک ماه فرصت دارند نسبت به پرداخت مالیات اقدام کنند.

مهلت یک ماهه مالیاتی به مالکان خانه‌های لوکس
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹:۰۰

    به گزاش پایگاه خبری«عصر ساختمان» به نقل از شادا، پیرو اعلام مالیات واحد‌های مسکونی گران قیمت در اجرای حکم بند (خ) تبصره (6) قانون بودجه سال 1400 کل کشور، برگ اجرایی وصول مالیات مذکور برای مالکان واحد‌های یاد شده که تاکنون نسبت به پرداخت مالیات متعلق اقدام نکرده‌اند، صادر و از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی my.tax.gov.ir به آن‌ها ابلاغ و از طریق پیامک نیز اطلاع رسانی شده است؛ لذا این اشخاص حداکثر یک ماه فرصت دارند با مراجعه به درگاه مذکور نسبت به پرداخت مالیات اقدام کنند.

    بنا به اعلام سازمان امور مالیاتی کشور، در غیر این صورت از طریق عملیات اجرایی و توقیف و بازداشت اموال اعم از منقول و غیر منقول نسبت به وصول مالیات و ده درصد آن به عنوان هزینه اقدام خواهد شد.

    همچنین مؤدیان معترض به مالیات اعلامی از سوی سازمان امور مالیاتی می‌توانند در سامانه مذکور با ثبت "عدم پذیرش " مراتب اعتراض خود را اعلام تا به اعتراض آن‌ها رسیدگی شود.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی